CHARITY NN NIGHT RUN 2

Kdy: 21.11.2020 Kde: Kdekoliv na světě

Info

Datum21.11.2020
MístoKdekoliv na světě
Startna začátku
Cílna konci
Místo prezentaceweb

Program akce

 

Běh na pomoc seniorům bude probíhat v termínu 1. 11. - 21. 11. 2020 a kdekoliv po celé ČR. Ať už poběžíš venku nebo doma. Poběžíš symbolické 3 kilometry (ale kdo chce, může více). Do mailu Ti dorazí startovní číslo se jménem. To si můžeš vytisknout a připnout na hruď. Nezapomeň se vyfotit s výsledkem a číslem a postnout na Instagram s hastagem #SELMAPOMAHA, abychom tě mohli zobrazit na našem instagramu můžeš použít označení @mynightrun.


Startovné: 300 Kč + možnost dobrovolného příspěvku, který si vybereš v registraci

Registrace od 16.10. do 19. 11. možno převodem a 20. 11. do 16:00 hodin pouze platební bránou. Konec registrace je 20. 11. ve 16:00 hodin.Startovní balíček:
• virtuální startovní číslo se svým jménem a částkou, kterou pomáháš
kovová barevná medaile šelmy NN NIGHT RUN - poštou
• certifikát jako poděkování za účast a pomoc
• číslo slouží jako lísteček do tomboly o skvělé ceny!
• slevy a vouchery od našich partnerů

Po skončení výběhu vám rozešleme medaili s certifikátem


MEDAILE ŠELMA 2020

meaile 

VIRTUAL CHARITY NN NIGHT RUN pomáhá seniorům

Spojili jsme se s Nadací Krása pomoci Taťány Gregor Brzobohaté, která podporuje a v této době na maximum pomáhá seniorům.

Nadace Krása pomoci podporuje již od r. 2008 seniory a pomáhá jim prožít důstojné stáří doma. Aktuálně se soustředíme nejen na rozvoz nákupů, zajištění léků a ochranných pomůcek, ale také na problematiku sociální izolace seniorů. Je prokázáno, jak špatný vliv má ztráta sociálního kontaktu na zdraví a psychický stav starších osob. Odloučení může představovat stejné riziko, jako je samotná nákaza. Proto se snažíme reagovat rychle – pracujeme na projektu Psychoterapeutická linka pro seniory do domácností, domovů pro seniory či nemocnic. Chceme zprostředkovat pokojové květiny do uzavřených domovů. Plánujeme podpořit mezigenerační sdílení zapojením (před)školáků do výroby maskotů a křížovek seniorům pro zkrácení dlouhé chvíle. Zapojujeme dobrovolníky na kamarádské hovory po telefonu a mnoho dalšího. Děkujeme všem běžcům za podporu toho, co děláme!

 

Pokud se vám myšlenka líbí, budete mít možnost také vyzvat své kamarády a známé, a sdílet ji, kde vás napadne.Jakmile dorazí Vaše číslo do mailu, můžete ho hned nasdílet na sociálních sítích a napsat pomáhám seniorům, poběž se mnou! Speciální pro tento účel jsme vytvořili nový hashtag:

#SELMAPOMAHA

VÍCE INFORMACÍ O VIRTUÁLNÍM BĚHU A MOŽNOST REGISTRACE:
http://www.eventreg.cz


Krasapomoci