Číslo 3008 bylo letos na roztrhání

Číslo 3008 bylo letos na roztrhání

Letošní sérii NN Night Run 2021 jsme zakončili minulý týden posledním závodem v Olomouci. Tak jako i na mnoha dalších akcích i tam nás doprovázet koncesionář značky Peugeot, který vystavoval své vozy. V Olomouci to byl ARTCOM GROUP a ukázal vysoce atraktivní model Peugeot 3008 Hybrid4. Tomuto modelu právem náleží místo na vrcholu produktové nabídky.

Peugeot 3008 Hybrid4 je jedním z nejvýkonnějších vozů, které kdy Peugeot vyrobil. Silou 300 koní předčí většinu svých konkurentů a také všechny v Česku prodávané modely značky. Přesto jeho nadupaný motor nepřináší ekologickou zátěž. Díky plug-in hybridnímu systému spotřebuje jen 1,3 litru benzínu na 100 kilometrů a emise CO2 nepřesahují 30 gramů na kilometr. Čistě na elektřinu, tedy zcela bezemisně, dokáže ujet až 59 kilometrů. Příjemným bonusem je pohon 4x4. Chcete-li se o přednostech modelu Peugeot 3008 Hybrid4 přesvědčit na vlastní kůži, zajděte do showroomu Artcom Group v olomoucké části Bystrovany.

Můžete samozřejmě navštívit kteréhokoli jiného prodejce značky Peugeot, a nejen kvůli modelu Peugeot 3008. I mnoho dalších vozů se lvem ve znaku si zaslouží vaši pozornost. Nicméně pravdou je, že SUV s označením 3008 bylo letos na našich akcích nejčastějším hostem. Přivezl ho například Peugeot Kopecký na pražský NN Nigth Run, stejně jako prodejce Federal Cars na květnový závod v Liberci. V sekci Ambasadoři Peugeot se s ním objevila operní pěvkyně Andrea Kalivodová, cestovatel Jiří Kolbaba nebo rapper Oto Klempíř. A to není vše. V příštím roce se s tímto modelem u nás určitě setkáte znovu.

Kudy z nudy