Výsledky 2021

2021, Liberec (211 Kids cup)
Pohlaví:
Kategorie:
Příjmení:
Team:
ID závodníka:
St.č.:

PA - Absolutní pořadí v závodě, PK - Pořadí v kategorii, PP - Pořadí podle pohlaví

PA ▼Kat.JménoSt. č.PKPPRealtimeČasZtráta
1.A1_DZ6Mia Ronja Milfait 32061.1.0:01:32DiplomFotky
1.A3_DM10Rostislav Pernica LBK Železná Ruda32121.32.0:01:350:04:26DiplomFotky
1.A5_DZ14Lucie Pernicová LBK Železná Ruda32111.34.0:01:270:05:31DiplomFotky
1.A2_DZ8Elli Anna Milfait 32071.14.0:01:440:02:59DiplomFotky
1.A4_DM12Oliver Hilpert Sokol Frýdštejn31321.49.0:01:390:06:14DiplomFotky
2.A3_DM10Ondřej Dumek DUKLA Liberec32312.34.0:01:390:04:340:00:09DiplomFotky
2.A1_DM6Aleš Helebrant 31281.1.0:01:400:00:08DiplomFotky
2.A5_DM14Štěpán Jungwirth DUKLA Liberec 31981.47.0:01:330:05:500:00:19DiplomFotky
2.A4_DM12Matyáš Kramule 31482.50.0:01:380:06:200:00:07DiplomFotky
2.A2_DZ8Tereza Černá SK Sporting Příbram32002.15.0:01:430:03:010:00:02DiplomFotky
3.A4_DM12Toby Kopecky 31463.52.0:01:390:06:220:00:08DiplomFotky
3.A3_DM10Tadeas Kramule AFK Milovice31493.35.0:01:410:04:440:00:19DiplomFotky
3.A5_DZ14Eliška Pšenková 31672.36.0:01:310:05:510:00:20DiplomFotky
3.A1_DM6Tomáš Vokřínek Beko Bike Racing team32282.2.0:01:450:00:13DiplomFotky
3.A2_DM8Šimon Vokřínek Beko Bike Racing team 32271.19.0:01:390:03:020:00:02DiplomFotky
4.A5_DZ14Julie Bulušková Wild Snails31223.37.0:01:330:06:000:00:29DiplomFotky
4.A2_DM8Viktor Hilpert Sokol Frýdštejn31332.17.0:01:400:03:020:00:02DiplomFotky
4.A3_DM10Matěj Novotný 31584.36.0:01:420:04:520:00:27DiplomFotky
4.A4_DM12Matyáš Velán 31944.54.0:01:450:06:330:00:20DiplomFotky
4.A1_DM6Václav Sedlák 32173.3.0:01:480:00:16DiplomFotky
5.A3_DM10Patrik Knap 32345.38.0:01:550:05:020:00:37DiplomFotky
5.A5_DZ14Jessica Kopecky 31474.39.0:01:380:06:140:00:43DiplomFotky
5.A1_DZ6Barbora Štofčíková 32142.2.0:01:480:00:16DiplomFotky
5.A4_DZ12Veronika Tůmová 32331.42.0:01:520:06:590:00:45DiplomFotky
5.A2_DM8Radek Pernica LBK Železná Ruda32133.20.0:01:390:03:020:00:03DiplomFotky
6.A5_DZ14Viktorie Dřízhalová SK Jablonné v P.32035.40.0:01:430:06:380:01:07DiplomFotky
6.A1_DM6Lukáš Maixner Rozběháme Kralovice32224.4.0:01:530:00:21DiplomFotky
6.A3_DZ10Tereza Pšenková 31661.32.0:01:510:05:040:00:38DiplomFotky
6.A4_DM12Radim Rozsypal BT Liberec31705.55.0:01:560:07:070:00:54DiplomFotky
6.A2_DZ8Linda Rozsypalová BT Liberec31723.16.0:01:410:03:040:00:05DiplomFotky
7.A3_DZ10Viktorie Dudová 32322.33.0:02:010:05:110:00:45DiplomFotky
7.A1_DM6Michal Hemmer 31315.5.0:01:540:00:21DiplomFotky
7.A4_DZ12Tereza Novotná 32252.43.0:01:510:07:360:01:23DiplomFotky
7.A2_DZ8Agáta Pašková NN202131624.18.0:01:460:03:100:00:11DiplomFotky
7.A5_DZ14Nikola Podhradská SK Sokol Zlatníky31646.41.0:01:480:06:510:01:20DiplomFotky
8.A4_DM12Justin Beňák Hamerský tým31186.57.0:02:110:08:060:01:53DiplomFotky
8.A3_DM10Jan Pašek NN202131616.39.0:01:530:05:130:00:47DiplomFotky
8.A5_DM14Petr Prokeš 32042.56.0:02:050:08:000:02:29DiplomFotky
8.A2_DM8Vít Sedlák 32164.22.0:01:550:03:220:00:23DiplomFotky
8.A1_DM6Vilém Sucharda TJ Nová Paka31766.6.0:01:540:00:22DiplomFotky
9.A1_DZ6Adriana Fišerová SRTG Jablonec nad Nisou 31263.3.0:01:540:00:22DiplomFotky
9.A4_DM12Denis Novotný 31597.58.0:02:150:08:170:02:03DiplomFotky
9.A5_DZ14Klara Prusíková 31657.44.0:02:060:08:120:02:41DiplomFotky
9.A2_DM8Jakub Tomeš 31855.23.0:01:580:03:280:00:29DiplomFotky
9.A3_DM10Vojtěch Pyrchala Rozběháme Liberec31697.40.0:01:570:05:160:00:50DiplomFotky
10.A1_DZ6Magdaléna Kronusova 31514.4.0:01:550:00:23DiplomFotky
10.A2_DZ8Justýna Suchardová TJ Nová Paka31775.20.0:01:540:03:280:00:29DiplomFotky
10.A5_DM14Antonín Pavel Svačina Hamerský tým31783.61.0:02:160:08:350:03:04DiplomFotky
10.A4_DM12Daniel Tomáš Hamerský tým31848.59.0:02:120:08:210:02:07DiplomFotky
10.A3_DM10Adam Vánský 31928.41.0:01:570:05:180:00:52DiplomFotky
11.A4_DM12Ondřej Knop 31449.60.0:02:220:08:220:02:08DiplomFotky
11.A2_DZ8Šárka Menclová Tj Sokol Hradec Králové31566.19.0:02:000:03:280:00:29DiplomFotky
11.A1_DZ6Anežka Mizerová 32195.5.0:02:010:00:29DiplomFotky
11.A3_DM10Jakub Střižík Střižíkovi31749.42.0:01:580:05:210:00:56DiplomFotky
11.A5_DM14Nikolas Beňák Hamerský tým31194.64.0:02:430:09:350:04:04DiplomFotky
12.A4_DZ12Bohunka Beňáková Hamerský tým31203.45.0:02:150:08:250:02:11DiplomFotky
12.A2_DM8Václav Dumek DUKLA Liberec32306.25.0:01:470:03:330:00:34DiplomFotky
12.A5_DZ14Veronika Immrová 31378.48.0:02:380:10:020:04:31DiplomFotky
12.A3_DM10Robert Táborský 318210.43.0:02:040:05:260:01:00DiplomFotky
12.A1_DZ6Štěpánka Dvořáková Avon 31931246.6.0:02:080:00:36DiplomFotky
13.A4_DZ12Zuzana Maixnerová Rozběháme Kralovice32244.46.0:02:170:08:270:02:13DiplomFotky
13.A3_DM10Vojta Novotný 322611.44.0:02:040:05:320:01:06DiplomFotky
13.A1_DM6Tobiáš Pašek NN202131607.7.0:02:090:00:36DiplomFotky
13.A2_DM8Tomáš Řezníček 31737.26.0:02:050:03:380:00:39DiplomFotky
14.A2_DZ8Rozalie Hudecová Ski Janov -Bedřichov31357.21.0:01:510:03:390:00:40DiplomFotky
14.A3_DM10Martin Lhoták 315312.45.0:02:080:05:350:01:10DiplomFotky
14.A4_DZ12Nikola Štorková 31815.47.0:02:200:08:320:02:18DiplomFotky
14.A1_DM6Jakub Čermák 31238.8.0:02:100:00:38DiplomFotky
15.A1_DZ6Kristýna Černá Sokol Příbram31997.7.0:02:120:00:40DiplomFotky
15.A3_DM10Daniel Holec Fojtka team313413.46.0:01:540:05:410:01:15DiplomFotky
15.A2_DZ8Anna Střižíková Střižíkovi31758.22.0:02:050:03:390:00:40DiplomFotky
15.A4_DM12Tomáš Vánský 319310.63.0:02:260:09:040:02:51DiplomFotky
16.A2_DZ8Dominika Brázdová TJ Sokol Poděbrady31219.23.0:02:140:03:410:00:42DiplomFotky
16.A1_DZ6Nikol Janíčková Šneci v běhu31398.8.0:02:180:00:45DiplomFotky
16.A3_DZ10Štěpánka Lili Maršíková RunBo Team Liberec31553.35.0:02:110:05:410:01:15DiplomFotky
17.A3_DM10Antonín Burde 322014.48.0:02:120:06:000:01:34DiplomFotky
17.A2_DZ8Rozálie Dvořáková Avon 319312510.24.0:02:030:03:430:00:44DiplomFotky
17.A1_DM6Tadeáš Zoubek Tesařství TZ31979.9.0:02:180:00:46DiplomFotky
18.A1_DZ6Anežka Pšenková 31689.9.0:02:210:00:49DiplomFotky
18.A3_DZ10Natálie Samoelová 32084.38.0:02:160:06:000:01:34DiplomFotky
18.A2_DZ8Kateřina Tomešová 318611.25.0:02:120:03:490:00:50DiplomFotky
19.A2_DZ8Adélka Helebrantová 312912.26.0:02:100:03:500:00:51DiplomFotky
19.A3_DM10Adam Hemmer 313015.51.0:02:230:06:220:01:56DiplomFotky
19.A1_DZ6Tereza Kyselová ZP Cyklo Proofy Corratec320110.10.0:02:220:00:49DiplomFotky
20.A1_DM6Tomáš Jodas 314010.10.0:02:230:00:51DiplomFotky
20.A3_DM10Vít Kaltenbrunner 314216.53.0:02:200:06:240:01:58DiplomFotky
20.A2_DM8Jakub UHLÍŘ SK MAXTRI LIBEREC31918.27.0:02:140:03:540:00:55DiplomFotky
21.A2_DM8Daniel Táborský 31839.28.0:02:180:03:570:00:58DiplomFotky
21.A3_DM10Daniel Tošovský 318917.62.0:03:110:08:440:04:18DiplomFotky
21.A1_DM6Matyáš Mohr 315711.11.0:02:240:00:52DiplomFotky
22.A1_DM6Matyáš Malina NN2021315412.12.0:02:280:00:56DiplomFotky
22.A2_DM8Edvard Frolík 312710.30.0:02:180:04:030:01:04DiplomFotky
23.A1_DM6Jan UHLÍŘ SK MAXTRI LIBEREC319013.13.0:02:300:00:58DiplomFotky
23.A2_DZ8Viktorka Samoelová 320913.27.0:02:200:04:140:01:15DiplomFotky
24.A1_DZ6Beata Rozsypalová Liberec317111.11.0:02:330:01:01DiplomFotky
24.A2_DZ8Sofia Lorenz 322314.28.0:02:320:04:200:01:21DiplomFotky
25.A2_DM8Ondřej Chýle 313611.31.0:02:270:04:240:01:25DiplomFotky
25.A1_DM6Jan Tošovský 318714.14.0:02:350:01:03DiplomFotky
26.A2_DZ8Natálie Kyselová ZP Cyklo Proofy Corratec team321015.29.0:02:330:04:250:01:26DiplomFotky
26.A1_DM6Adam Vágner 320215.15.0:02:370:01:05DiplomFotky
27.A1_DZ6Karolína Krejčová Švadlenky v běhu315012.12.0:02:390:01:07DiplomFotky
27.A2_DM8Matěj Tošovský 318812.33.0:02:320:04:330:01:33DiplomFotky
28.A1_DM6Petr Jelínek 320516.16.0:02:450:01:12DiplomFotky
29.A1_DZ6Amálie Šimanovská 318013.13.0:02:530:01:20DiplomFotky
30.A1_DM6Sebastian Křenek RunBo Team Liberec315217.18.0:03:020:01:30DiplomFotky
31.A1_DZ6Elisabeth Zachová 319514.17.0:03:040:01:32DiplomFotky
32.A1_DM6Adam Jakubec Běháme s radostí Jablonec 313818.21.0:03:070:01:34DiplomFotky
33.A1_DM6Albert Mizera 321819.24.0:03:310:01:58DiplomFotky
34.A1_DM6Marek Jodas 314120.29.0:03:580:02:26DiplomFotky
35.A1_DZ6Sára Pavlištová 316315.30.0:04:330:03:01DiplomFotky
36.A1_DZ6Emma Kolomazníková 314516.31.0:04:530:03:20DiplomFotky
37.A1_DM6Vít Rosenkranz 321521.37.0:04:540:03:22DiplomFotky
Kudy z nudy