Výsledky 2021

2021, Hradec Králové (211 Kids cup)
Pohlaví:
Kategorie:
Příjmení:
Team:
ID závodníka:
St.č.:

PA - Absolutní pořadí v závodě, PK - Pořadí v kategorii, PP - Pořadí podle pohlaví

PA ▼Kat.JménoSt. č.PKPPRealtimeČasZtráta
1.A4_DM12Matyáš Velán 30791.37.0:01:450:06:33DiplomFotky
1.A3_DM10Josef Veinlich 30781.24.0:01:320:04:16DiplomFotky
1.A2_DM8Jiří Kava 30351.13.0:01:430:03:03DiplomFotky
1.A1_DM6Mikuláš Hladík 30201.1.0:01:31DiplomFotky
1.A5_DM14Adam Friedl 30101.34.0:01:390:06:10DiplomFotky
2.A3_DZ10Štěpánka Skokanová TJ Sokol Roudnice n.L.30911.21.0:01:370:04:320:00:16DiplomFotky
2.A2_DM8Anton?n Kozák 30972.14.0:01:450:03:080:00:05DiplomFotky
2.A4_DM12Lukáš Guňka 30132.38.0:01:470:06:390:00:06DiplomFotky
2.A5_DM14Matyáš Chromý NN202030262.35.0:01:420:06:150:00:05DiplomFotky
2.A1_DZ6Sofia Aliapuliu 30941.1.0:01:380:00:07DiplomFotky
3.A4_DZ12Lucie Plašilová TJ Znojmo, z. s.30581.29.0:01:470:06:460:00:14DiplomFotky
3.A2_DZ8Agáta Pašková 30921.12.0:01:420:03:090:00:06DiplomFotky
3.A3_DM10Jan Pašek NN202130562.28.0:01:450:04:470:00:31DiplomFotky
3.A1_DZ6Ema Johanová 30312.2.0:01:410:00:10DiplomFotky
3.A5_DM14Samuel Čejka Triathlon Team Chrudim30043.36.0:01:490:06:310:00:21DiplomFotky
4.A1_DZ6Barbora Volková 30993.3.0:01:430:00:12DiplomFotky
4.A2_DZ8ŠÁRKA TRNEČKOVÁ TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 30752.13.0:01:500:03:160:00:14DiplomFotky
4.A5_DZ14Nikol Skalická Atletika tj Lanškroun30681.28.0:01:480:06:450:00:35DiplomFotky
4.A4_DM12Martin Macháně 30453.39.0:01:500:07:090:00:37DiplomFotky
4.A3_DM10Vít Macháček Orli Choceň30433.29.0:01:480:04:480:00:31DiplomFotky
5.A1_DM6Vojtěch Skoták 30692.2.0:01:540:00:22DiplomFotky
5.A5_DZ14Karolína Pospíšilová Žacléř31052.38.0:02:290:09:500:03:40DiplomFotky
5.A4_DM12Petr Morávek 30524.41.0:01:580:07:520:01:20DiplomFotky
5.A2_DM8Daniel Mates Matesáci30473.15.0:01:480:03:220:00:19DiplomFotky
5.A3_DM10Tobiáš Kodet TJ Svoboda nad Úpou31004.30.0:01:440:04:480:00:32DiplomFotky
6.A4_DZ12Kateřina Macháčková K.O.B. Choceň30442.33.0:02:140:08:130:01:41DiplomFotky
6.A1_DM6František Kozák 30983.3.0:01:550:00:24DiplomFotky
6.A2_DZ8Sofie Johanová 30323.14.0:02:010:03:240:00:21DiplomFotky
6.A3_DM10Dominik Černý Orel Vyškov, Spartans Vyškov30055.31.0:01:450:05:020:00:45DiplomFotky
7.A2_DZ8Šárka Menclová Tj Sokol Hradec Králové30494.15.0:02:010:03:300:00:27DiplomFotky
7.A1_DM6Adam Kural 31064.5.0:01:560:00:25DiplomFotky
7.A3_DM10Martin Franc 30076.32.0:01:490:05:090:00:52DiplomFotky
7.A4_DZ12Jana Biedermanová STG Rychnov nad Kněžnou30023.35.0:02:140:08:580:02:25DiplomFotky
8.A3_DZ10Nela Skalická Atletika tj Lanškroun30672.22.0:02:000:05:350:01:19DiplomFotky
8.A1_DM6Adam Rybařík 31125.4.0:01:560:00:25DiplomFotky
8.A4_DZ12Klaudie Morávková 30544.37.0:02:150:08:590:02:26DiplomFotky
8.A2_DZ8Emílie Mazáčová 30485.16.0:02:040:03:340:00:32DiplomFotky
9.A3_DM10Radim Vrba Adrenalin Team30857.33.0:02:020:05:410:01:25DiplomFotky
9.A4_DZ12Viviana Šmardová 30745.36.0:02:180:08:590:02:27DiplomFotky
9.A2_DZ8Barbora Šlaisová AC Blešno30736.17.0:02:030:03:420:00:40DiplomFotky
9.A1_DZ6Elena Jachimova 30274.4.0:01:570:00:26DiplomFotky
10.A2_DM8Václav Kural 31074.18.0:02:060:03:420:00:40DiplomFotky
10.A3_DZ10Eliška Havlíčková Gladiator race kids Hradec Králové30173.23.0:02:020:05:420:01:26DiplomFotky
10.A1_DZ6Julie Havlíčková Gladiator race kids Hradec Králové30185.5.0:02:000:00:29DiplomFotky
11.A3_DZ10Adéla Ježková 31114.24.0:02:070:05:550:01:39DiplomFotky
11.A2_DM8Jakub Guňka 30145.22.0:02:170:03:560:00:53DiplomFotky
11.A1_DM6Matěj Čivrný Prostě běž!31016.7.0:02:040:00:32DiplomFotky
12.A2_DZ8Sarah Škaloudová 31047.19.0:02:200:03:560:00:54DiplomFotky
12.A1_DM6Kryštof Hampl Hamplíci30157.6.0:02:040:00:33DiplomFotky
12.A3_DZ10Veronika Graf 31025.25.0:02:080:06:270:02:11DiplomFotky
13.A1_DM6Jakub Veselý LeDaJa30808.8.0:02:090:00:37DiplomFotky
13.A2_DM8Maxmilián Punkert 30636.23.0:02:190:04:070:01:04DiplomFotky
13.A3_DZ10Eliška Chromá NN202030256.26.0:02:230:06:330:02:17DiplomFotky
14.A3_DZ10Natalie Morávková 30537.27.0:02:240:06:370:02:21DiplomFotky
14.A1_DZ6Karolína Kalivodová 30346.6.0:02:090:00:38DiplomFotky
14.A2_DZ8Karolína Francis Jiroušová KADADO30308.20.0:02:180:04:070:01:05DiplomFotky
15.A1_DM6Matyáš Malina NN202130469.9.0:02:130:00:42DiplomFotky
15.A3_DZ10Beáta Jarošová 30298.30.0:02:290:07:070:02:50DiplomFotky
15.A2_DM8Dominik Franc 30087.26.0:02:350:04:370:01:35DiplomFotky
16.A1_DM6Šimon Tomášek 309310.10.0:02:150:00:43DiplomFotky
16.A3_DM10Jan Bednář Olomouc30968.40.0:02:350:07:190:03:03DiplomFotky
17.A1_DM6Tobiáš Pašek NN2021305711.11.0:02:170:00:46DiplomFotky
17.A3_DZ10Zuzana Biedermanová STG Rychnov nad Kněžnou30019.31.0:02:410:07:270:03:11DiplomFotky
18.A3_DZ10Agáta Punkertová 306410.32.0:02:420:07:390:03:23DiplomFotky
18.A1_DZ6Sofie Möllerová 31087.7.0:02:280:00:57DiplomFotky
19.A1_DM6Teodor Slezák 307012.12.0:02:360:01:04DiplomFotky
19.A3_DZ10Sára Francová 300911.34.0:02:510:08:140:03:57DiplomFotky
20.A1_DZ6Zdeňka Balcarová 30008.8.0:02:430:01:11DiplomFotky
21.A1_DZ6Šárka Kubalová 31099.9.0:02:490:01:18DiplomFotky
22.A1_DZ6Anna Fulková 310310.10.0:03:040:01:32DiplomFotky
23.A1_DZ6Gabriela Havlíčková Gladiator race kids Hradec Králové301911.11.0:03:060:01:35DiplomFotky
24.A1_DM6Matouš Voženílek 308313.16.0:03:280:01:57DiplomFotky
25.A1_DM6Šimon Voženílek 308414.17.0:03:280:01:57DiplomFotky
26.A1_DM6Jáchym Kalivoda 303315.19.0:03:440:02:12DiplomFotky
27.A1_DZ6Sára Michlová 311012.18.0:03:490:02:18DiplomFotky
28.A1_DM6Štěpán Šlais AC Blešno307216.20.0:03:530:02:22DiplomFotky
29.A1_DM6Kryštof Kubín 304017.21.0:03:550:02:24DiplomFotky
30.A1_DM6Jonas Aliapulios 309518.25.0:04:280:02:56DiplomFotky
31.A1_DM6Max Pavel Night run Team309019.27.0:04:410:03:10DiplomFotky
Kudy z nudy