Výsledky 2020

2020, Liberec (NN Night run 10km )
Pohlaví:
Kategorie:
Příjmení:
Team:
ID závodníka:
St.č.:
string(207) "SELECT v.*, z.photonhero_id FROM vysledky_2020 AS v LEFT JOIN zavody AS z ON (z.kod_vysl = v.zavod_kod) WHERE (v.zavod_kod = 'liberec') AND (v.serie_kod = 'nn-night-run-10km') AND (1) ORDER BY v.poradi ASC"

PA - Absolutní pořadí v závodě, PK - Pořadí v kategorii, PP - Pořadí podle pohlaví

PA ▼Kat.JménoSt. č.PKPPRealtimeČasZtráta
1.D_M40Karel Valenta innogy1521.1.0:38:480:38:48DiplomFotky
2.D_M40Tomáš Wolf Runbo Team Liberec1662.2.0:38:550:38:550:00:07DiplomFotky
3.D_M40Miloslav Petrášek Luční Bar1903.3.0:38:590:38:590:00:11DiplomFotky
4.D_M30Jan Čížek AC Slovan LBC471.4.0:40:220:40:220:01:34DiplomFotky
5.D_M30Filip Bulušek Motoklub Loukov222.5.0:41:180:41:180:02:31DiplomFotky
6.D_M30Jaroslav Krejčí 693.6.0:41:390:41:390:02:51DiplomFotky
7.D_M40Jan Dvořák 1824.7.0:41:400:41:400:02:53DiplomFotky
8.D_M40Pavel Pršala RUN magazine team1185.8.0:41:500:41:500:03:02DiplomFotky
9.D_M30Dominik Šonský 1404.9.0:42:050:42:050:03:17DiplomFotky
10.D_M30Česlav Halbich Šneci v běhu445.10.0:42:090:42:090:03:22DiplomFotky
11.D_M30Tomáš Preissler Klub lyžování při sportovním gymnáziu Jablonec nad Nisou1156.11.0:42:140:42:140:03:26DiplomFotky
12.D_M50Vladislav Rozsypal STS Chvojkovice Brod1221.12.0:43:110:43:120:04:25DiplomFotky
13.D_M30Oto Fejtek 377.13.0:43:170:43:170:04:29DiplomFotky
14.D_M30Jan Petr Ještětice1058.14.0:43:350:43:370:04:50DiplomFotky
15.D_M40Marek Johan 1696.15.0:44:430:44:430:05:55DiplomFotky
16.D_Z40Ulrike Schwalbe ASC Marktrodach1261.1.0:44:570:44:570:06:10DiplomFotky
17.D_M30Tomáš Grund Rozběháme Roudnici399.16.0:45:260:45:280:06:41DiplomFotky
18.D_M30Václav Bureš 2310.17.0:45:320:45:340:06:47DiplomFotky
19.D_M40Vladimír Veselý 1577.18.0:45:490:45:490:07:01DiplomFotky
20.D_M30Pavel Buzek 2411.19.0:45:570:45:590:07:11DiplomFotky
21.D_M50Adam Šangala JJ RUN Revúca Slovensko1792.20.0:46:070:46:070:07:19DiplomFotky
22.D_M50Martin Vodrážka Běžci Most1593.22.0:46:270:46:270:07:39DiplomFotky
23.D_M30Vlastimil Liberácký Utíkej Forester.... 7712.21.0:46:270:46:270:07:39DiplomFotky
24.D_Z40Monika Drapáková 342.2.0:46:270:46:310:07:43DiplomFotky
25.D_M40Josef Lavrík 768.23.0:46:350:46:430:07:56DiplomFotky
26.D_M40Igor Guňka 1709.24.0:47:090:47:090:08:21DiplomFotky
27.D_M30Dalibor Moravec 9013.25.0:47:250:47:280:08:41DiplomFotky
28.D_M30Tomáš Křenek RunBo Team Liberec7014.26.0:47:290:47:290:08:41DiplomFotky
29.D_M30Lukáš Ptáček 11915.27.0:47:210:47:290:08:42DiplomFotky
30.D_M30Tomáš Svoboda RunBo Team Liberec13416.28.0:47:350:47:370:08:50DiplomFotky
31.D_M40Libor Novák 9710.29.0:47:400:47:430:08:55DiplomFotky
32.D_M30Luboš Lorenz 7917.30.0:48:030:48:050:09:17DiplomFotky
33.D_Z40Katarína Třísková 1503.3.0:48:140:48:140:09:27DiplomFotky
34.D_Z30Andrea Kaštánková Nutrend andula_v_behu601.4.0:48:170:48:250:09:38DiplomFotky
35.D_M30Tomáš Pršala IT Štětí11718.31.0:48:350:48:360:09:49DiplomFotky
36.D_M30Lukáš Čermák NN20192519.32.0:48:380:48:380:09:50DiplomFotky
37.D_Z40Monika Kapletová RohozecAmulet584.5.0:48:400:48:400:09:52DiplomFotky
38.D_M30Jiří Navrátil 9320.33.0:48:520:48:540:10:06DiplomFotky
39.D_Z30Zuzana Vrabcová 1622.6.0:48:530:48:540:10:06DiplomFotky
40.D_M30Jakub Daníček 2721.34.0:49:520:49:520:11:04DiplomFotky
41.D_M30Marian Polach 11222.35.0:49:470:49:550:11:07DiplomFotky
42.D_M30Jiří Švorc Ještětice14423.36.0:49:520:49:580:11:10DiplomFotky
43.D_Z30Eliska Batova 163.7.0:50:020:50:030:11:15DiplomFotky
44.D_M50Vlastimil Aksler 1754.37.0:50:590:51:010:12:13DiplomFotky
45.D_M30Stefan Andonovski 1124.38.0:50:550:51:020:12:15DiplomFotky
46.D_M40Imrich Drapák 3311.39.0:51:150:51:190:12:32DiplomFotky
47.D_M40Michal Hrabec Running2.cz5012.40.0:51:190:51:260:12:39DiplomFotky
48.D_M40Michal Jakubov KLADNO18113.41.0:51:210:51:260:12:39DiplomFotky
49.D_M30Ladislav Frisnicz Unlimited Czech Team17325.42.0:51:230:51:280:12:40DiplomFotky
50.D_M40Petr Klein 6114.43.0:51:380:51:390:12:52DiplomFotky
51.D_Z40Simona Ambrúžová Jilemnické nebe1785.8.0:51:430:51:430:12:56DiplomFotky
52.D_M40Marek Grulich SK Svěrák18015.45.0:51:370:51:440:12:56DiplomFotky
53.D_M30Michal Takač 14626.44.0:51:420:51:440:12:57DiplomFotky
54.D_M40Radoslav Bulíř 2116.46.0:51:430:51:450:12:57DiplomFotky
55.D_Z40Kateřina Grusová Mariánská Hora1766.9.0:51:460:51:480:13:00DiplomFotky
56.D_Z40Soňa Hrabec Kotulková Running2.cz517.10.0:51:500:51:590:13:11DiplomFotky
57.D_M30Martin Šedina 13727.47.0:52:440:52:440:13:56DiplomFotky
58.D_M30Aleš Dub MATTONI FREERUN18328.48.0:52:580:53:010:14:14DiplomFotky
59.D_Z40Jana Haasová 408.11.0:52:590:53:020:14:14DiplomFotky
60.D_Z30Klára Svobodová Pajp tým1354.12.0:53:030:53:040:14:16DiplomFotky
61.D_M30Adam Kašpárek 17129.49.0:53:150:53:180:14:30DiplomFotky
62.D_M30Daniel Knittel 6330.50.0:53:200:53:300:14:42DiplomFotky
63.D_M30Jakub Šeda 13631.51.0:53:260:53:360:14:49DiplomFotky
64.D_Z30Lucie Flanderková 385.13.0:53:570:54:040:15:16DiplomFotky
65.D_Z30Gabriela Veselská 1566.14.0:53:580:54:070:15:19DiplomFotky
66.D_M30Linh Vu Manh 16332.52.0:54:170:54:270:15:39DiplomFotky
67.D_M40Pavel Beneš AC Liberečtí chrti1817.53.0:54:390:54:470:15:59DiplomFotky
68.D_Z30Petra Kůrová Tj jiskra josefův důl 757.15.0:54:440:54:470:16:00DiplomFotky
69.D_M30Nikolas Peluňka 10433.54.0:55:150:55:170:16:29DiplomFotky
70.D_Z30Denisa Novotná Mokrý Banditi 988.16.0:55:200:55:200:16:33DiplomFotky
71.D_Z50Anita Veselá SDH Chloumek1551.17.0:55:420:55:420:16:54DiplomFotky
72.D_M50Richard Klouček Jilemnické nebe1775.55.0:55:490:55:490:17:01DiplomFotky
73.D_M30Jakub Banszel Žádný 1234.56.0:55:510:55:550:17:07DiplomFotky
74.D_M40Josef Helebrant 17218.57.0:55:510:56:000:17:12DiplomFotky
75.D_Z30Kateřina Lodrová 789.18.0:55:590:56:090:17:21DiplomFotky
76.D_M50Martin Barvínek AC liberečtí chrti146.58.0:56:070:56:140:17:26DiplomFotky
77.D_Z30Adéla Hrudková 5410.19.0:56:170:56:170:17:30DiplomFotky
78.D_M30Vítězslav Olšovský NN202010035.59.0:56:260:56:300:17:43DiplomFotky
79.D_Z40Jana Střižíková 1339.21.0:56:250:56:320:17:44DiplomFotky
80.D_Z30Lucie Olšovská Jelínková NN20209911.20.0:56:280:56:320:17:45DiplomFotky
81.D_Z40Radka Nasirova 9210.22.0:56:400:56:470:17:59DiplomFotky
82.D_M30Martin Cibulka Young Boys18836.61.0:56:470:56:490:18:01DiplomFotky
83.D_Z30Lucie Kočvarová 6412.23.0:56:450:56:490:18:01DiplomFotky
84.D_M40Richard Rýgl RunBo Team Liberec 12419.60.0:56:450:56:490:18:01DiplomFotky
85.D_Z30Oldřiška Pavlišová Predator Workout Děčín10313.24.0:56:450:56:510:18:03DiplomFotky
86.D_M30David Špriňar Young Boys18937.62.0:56:510:56:520:18:05DiplomFotky
87.D_M30Jan Vošta 16138.63.0:56:500:56:590:18:11DiplomFotky
88.D_M30Martin Krejzlar 18439.64.0:56:500:57:010:18:13DiplomFotky
89.D_M60Jiří Havlín Ústí n.Labem451.65.0:56:580:57:050:18:17DiplomFotky
90.D_M40Jan Menzel 8820.66.0:57:100:57:110:18:23DiplomFotky
91.D_M30Pavel Dolezal 3040.67.0:57:340:57:340:18:47DiplomFotky
92.D_Z30Magdalena Slavíková 13014.25.0:57:470:57:470:19:00DiplomFotky
93.D_M30David Gregor 18541.68.0:57:490:57:520:19:04DiplomFotky
94.D_M30Pavel Sehnoutek 12542.69.0:57:560:57:590:19:11DiplomFotky
95.D_Z30Lucie Vánská 15315.26.0:58:070:58:110:19:24DiplomFotky
96.D_M30Vít Ouředník 10243.70.0:58:080:58:200:19:33DiplomFotky
97.D_M40Martin Blažek BINTANA - speciální stavební práce1921.71.0:58:150:58:220:19:34DiplomFotky
98.D_M30Jan Vaníček STG - Česká Lípa18644.72.0:58:310:58:340:19:46DiplomFotky
99.D_Z30Ludmila Miháliková STG - Česká Lípa18716.27.0:58:320:58:340:19:47DiplomFotky
100.D_Z30Michaela Petržílková 10617.28.0:58:280:58:400:19:52DiplomFotky
101.D_Z30Kateřina Tarnóczy BEAST - OCR team14718.29.0:58:420:58:510:20:04DiplomFotky
102.D_Z40Andrea ŠLÉGLOVÁ RunBo Team Liberec13911.30.0:59:090:59:150:20:28DiplomFotky
103.D_M40Jan Šlégl RunBo Team Liberec13822.73.0:59:100:59:160:20:29DiplomFotky
104.D_Z50Jitka Zemanová Bakov nad Jizerou1672.31.0:59:570:59:570:21:10DiplomFotky
105.D_Z30Jana Pihýková 10919.32.1:00:271:00:280:21:40DiplomFotky
106.D_M30Libor Zajíček Lokomotiva Lisovna12345.74.1:00:191:00:280:21:40DiplomFotky
107.D_M30Milan Punkert 12046.75.1:00:241:00:290:21:42DiplomFotky
108.D_Z40Leona Budinová 2012.33.1:00:291:00:310:21:43DiplomFotky
109.D_Z40Adéla Štiťáková 14313.34.1:00:391:00:440:21:56DiplomFotky
110.D_Z30Tereza Haffnerová Kulí a Haff4320.36.1:00:411:00:470:21:59DiplomFotky
111.D_Z30Lucie Kulíšková Kulí a Haff7421.35.1:00:421:00:470:22:00DiplomFotky
112.D_M40Karel Hrudka 5323.76.1:01:011:01:020:22:15DiplomFotky
113.D_M60František Neumann PROSTĚ DÝCHEJ942.77.1:01:121:01:160:22:29DiplomFotky
114.D_M30Zoltán Dolenský 2947.78.1:01:111:01:230:22:36DiplomFotky
115.D_M30Tomáš Polák Hasiči Česká Lípa11348.80.1:01:211:01:260:22:38DiplomFotky
116.D_M30Jan Kolstrunk Hasiči Česká Lípa6749.79.1:01:211:01:260:22:38DiplomFotky
117.D_Z40Petra Mahdalová Běhny8014.37.1:01:291:01:330:22:45DiplomFotky
118.D_Z50Zora Hackerová 423.38.1:01:271:01:340:22:47DiplomFotky
119.D_Z50Jindřiška Tesaříková Olympia Spartan training KH1484.39.1:02:341:02:360:23:49DiplomFotky
120.D_M30Tomáš Pihrt 10850.81.1:03:021:03:020:24:14DiplomFotky
121.D_Z30Jana Oppolzerová OPPI10122.40.1:03:161:03:260:24:38DiplomFotky
122.D_Z40Renata Kučerova 7215.41.1:03:291:03:360:24:48DiplomFotky
123.D_Z40Jana Čermáková 2616.42.1:03:581:04:050:25:17DiplomFotky
124.D_Z30Lucie Nogolová 9523.43.1:04:121:04:200:25:32DiplomFotky
125.D_M30Jan Sláma 12951.82.1:04:541:04:550:26:07DiplomFotky
126.D_M30Jakub Fejtek Jacoby3652.83.1:05:181:05:220:26:34DiplomFotky
127.D_Z50Pavla Kubáčková Běhny715.44.1:05:211:05:250:26:38DiplomFotky
128.D_Z40Iveta Kasalova 5917.45.1:05:291:05:370:26:49DiplomFotky
129.D_Z30Zuzana Dolínková Šneci v běhu3224.46.1:06:021:06:120:27:25DiplomFotky
130.D_Z30Kamila Holdova Bajecne zeny v behu4625.47.1:06:071:06:130:27:26DiplomFotky
131.D_M50Miroslav Habel RunBo Team Liberec417.84.1:06:081:06:190:27:31DiplomFotky
132.D_Z30Markéta Středová 13226.48.1:07:211:07:270:28:39DiplomFotky
133.D_Z30Denisa Koldová 6627.49.1:07:281:07:280:28:41DiplomFotky
134.D_Z40Markéta Hrudková 5518.50.1:07:331:07:350:28:47DiplomFotky
135.D_Z40Lucie Velinská Prostě běž!15419.51.1:07:541:07:590:29:12DiplomFotky
136.D_M40Michal Kohout 6524.85.1:08:071:08:150:29:27DiplomFotky
137.D_M30Pavel Pihrt 10753.86.1:08:321:08:320:29:45DiplomFotky
138.D_Z30Štěpánka Maršíková RunBo Team Liberec8428.52.1:08:481:08:540:30:07DiplomFotky
139.D_M30Jozef Nováček Runbo Team Liberec9654.87.1:08:481:08:550:30:07DiplomFotky
140.D_Z40Silvie Wildt 16420.53.1:09:021:09:120:30:24DiplomFotky
141.D_Z30Lenka Klímová 6229.54.1:09:331:09:430:30:56DiplomFotky
142.D_M30Stanislav Sršeň Šneci v běhu13155.88.1:09:501:10:000:31:13DiplomFotky
143.D_Z30Anna Banszelová 1330.55.1:09:531:10:020:31:14DiplomFotky
144.D_M30Tomáš Šimůnek Guimaráes17456.89.1:09:541:10:030:31:15DiplomFotky
145.D_Z40Jana Vorožcova 16021.56.1:11:051:11:180:32:30DiplomFotky
146.D_M40Vlastislav Trubač S(B)KS14925.90.1:12:311:12:410:33:54DiplomFotky
147.D_Z40Daniela Humhejová 5622.57.1:13:041:13:120:34:24DiplomFotky
148.D_M30Tomáš Baťka 1557.91.1:14:431:14:540:36:07DiplomFotky
149.D_Z30Linda Adámková 1031.58.1:15:381:15:460:36:58DiplomFotky
150.D_Z30Michaela Princová 11632.59.1:18:531:18:590:40:11DiplomFotky
151.D_Z30Blanka Punkertova 12133.60.1:18:541:18:590:40:12DiplomFotky
152.D_Z30Martina Pilnáčková 11034.61.1:24:081:24:110:45:23DiplomFotky
153.D_Z30Lucie Schwarzbachová 12735.62.1:24:081:24:110:45:23DiplomFotky
Kudy z nudy