Výsledky 2019

2019, Liberec (211 Kids cup)
Pohlaví:
Kategorie:
Příjmení:
Team:
ID závodníka:
St.č.:
string(202) "SELECT v.*, z.photonhero_id FROM vysledky_2019 AS v LEFT JOIN zavody AS z ON (z.kod_vysl = v.zavod_kod) WHERE (v.zavod_kod = 'liberec') AND (v.serie_kod = '211-kids-cup') AND (1) ORDER BY v.poradi ASC"

PA - Absolutní pořadí v závodě, PK - Pořadí v kategorii, PP - Pořadí podle pohlaví

PA ▼Kat.JménoSt. č.PKPPRealtimeČasZtráta
1.A2_DM8Kryštof Rezek HC Rytíři Vlašim34521.14.0:03:29DiplomFotky
1.A3_DM10Tomáš Ponert Atletika Líbeznice34861.30.0:04:35DiplomFotky
1.A5_DM14František Jungwirth Dukla Liberec30051.49.0:07:08DiplomFotky
1.A1_DM6Tobiáš Holata 34201.1.0:02:29DiplomFotky
1.A4_DM12Jakub Haas NN201934151.45.0:06:32DiplomFotky
2.A1_DM6Tomáš Novotný Ninjago Liberec34822.2.0:02:310:00:03DiplomFotky
2.A3_DM10Michal Mazáč 34362.32.0:04:420:00:07DiplomFotky
2.A4_DZ12Mariana Langerová ASB34331.28.0:06:340:00:02DiplomFotky
2.A2_DM8Pavel Kafka AFK Slavoj Podolí34942.17.0:03:450:00:16DiplomFotky
2.A5_DZ14Nela Haasová 30001.32.0:07:170:00:09DiplomFotky
3.A3_DM10Adam Rezek HC Rytíři Vlašim34513.34.0:04:520:00:17DiplomFotky
3.A1_DM6Štěpán Kučera 34283.3.0:02:330:00:05DiplomFotky
3.A5_DM14Sebastian Koukal Dukla Liberec30072.50.0:07:170:00:09DiplomFotky
3.A4_DM12Štěpán Jungwirth 30062.46.0:06:410:00:09DiplomFotky
3.A2_DM8Jonáš Dlouhý BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM34123.18.0:03:470:00:18DiplomFotky
4.A5_DM14Jan Ptáček 34833.52.0:07:200:00:12DiplomFotky
4.A2_DM8Jan Krotký Kroťáci34984.19.0:03:500:00:22DiplomFotky
4.A4_DZ12Nikol Kovaříková 34992.30.0:06:530:00:20DiplomFotky
4.A1_DM6Petr Kafka Sokol Spořilov Praha34954.4.0:02:350:00:06DiplomFotky
4.A3_DZ10Terezie Blažejová TJ Dukla Liberec34811.24.0:05:350:01:00DiplomFotky
5.A5_DM14Daniel Voegeltanz 34744.53.0:07:370:00:29DiplomFotky
5.A1_DZ6Adéla Krouská 34801.1.0:02:420:00:13DiplomFotky
5.A4_DZ12Julie Bulušková Motoklub Loukov 34083.31.0:06:530:00:21DiplomFotky
5.A2_DM8Jakub Berka 34055.21.0:03:530:00:24DiplomFotky
5.A3_DZ10Kristýna Bartošová SKI Klub JBC30032.25.0:05:410:01:06DiplomFotky
6.A2_DM8Robert Táborský 34606.22.0:04:060:00:37DiplomFotky
6.A4_DZ12Nikola Podhradská 34454.29.0:06:530:00:21DiplomFotky
6.A5_DM14David Kotlant 34265.54.0:07:580:00:50DiplomFotky
6.A3_DZ10Barbora Budinová TJ Dukla34873.26.0:05:500:01:15DiplomFotky
6.A1_DM6Adam Albrecht 34025.5.0:02:420:00:14DiplomFotky
7.A4_DZ12Eliška Pšenková 34495.33.0:07:330:01:01DiplomFotky
7.A2_DM8Martin Lhoták 34347.23.0:04:070:00:38DiplomFotky
7.A1_DZ6Rozalie Hudecová Ski Janov-Bedřichov34212.2.0:02:460:00:17DiplomFotky
7.A5_DM14Josef Hlava Motoklub Loukov 34076.56.0:10:000:02:51DiplomFotky
7.A3_DM10Matěj Havrda 34194.42.0:06:180:01:44DiplomFotky
8.A4_DZ12Anna Vodhánělová 34696.34.0:07:370:01:05DiplomFotky
8.A1_DZ6Kateřina Procházková BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM34473.3.0:02:470:00:18DiplomFotky
8.A2_DM8Jakub Ponert Atletika Líbeznice34858.24.0:04:110:00:42DiplomFotky
8.A3_DZ10Jana Baierová 34034.27.0:06:240:01:50DiplomFotky
9.A3_DM10Tomáš Vánský 34645.43.0:06:240:01:50DiplomFotky
9.A2_DZ8Tereza Pšenková 34501.12.0:04:110:00:43DiplomFotky
9.A4_DZ12Kateřina Ludvíková 34927.38.0:08:090:01:37DiplomFotky
9.A1_DM6Kryštof Gamba BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM34846.6.0:02:480:00:20DiplomFotky
10.A2_DZ8Eliška Poeková TJ Dukla34462.13.0:04:180:00:49DiplomFotky
10.A4_DZ12Klaudie Mičjarová 34378.39.0:08:160:01:44DiplomFotky
10.A3_DM10Petr Krotký Kroťáci34976.44.0:06:270:01:52DiplomFotky
10.A1_DM6Edvard Frolík 34147.7.0:02:580:00:29DiplomFotky
11.A4_DM12Roman Strnádek 34573.55.0:09:140:02:42DiplomFotky
11.A3_DM10Martin Šmejkal AC Praha 198034587.47.0:06:510:02:16DiplomFotky
11.A1_DM6Filip Jiránek 34238.8.0:03:000:00:32DiplomFotky
11.A2_DM8Jan Bušek 34099.26.0:04:210:00:52DiplomFotky
12.A2_DM8Adam Vánský 346510.27.0:04:220:00:53DiplomFotky
12.A1_DM6Jakub Tomeš 34629.9.0:03:010:00:33DiplomFotky
12.A3_DM10Max Petrů 34438.48.0:06:590:02:24DiplomFotky
12.A4_DZ12Amy Endlerová Šneci v běhu 34139.44.0:09:340:03:02DiplomFotky
13.A2_DZ8Zuzana Smržová 34553.14.0:04:230:00:54DiplomFotky
13.A1_DM6Tomáš Sedláček ACS Růžodol I345310.10.0:03:040:00:35DiplomFotky
13.A4_DM12Jan Haken RunBo Team Liberec34164.57.0:10:070:03:34DiplomFotky
13.A3_DM10Šimon Bitman 34909.51.0:07:170:02:42DiplomFotky
14.A2_DM8František Vrba 347011.28.0:04:250:00:57DiplomFotky
14.A3_DZ10Tereza Stejskalová 34565.35.0:07:490:03:14DiplomFotky
14.A1_DZ6Amálie Klaclova SRGT Česká Třebová34254.4.0:03:070:00:38DiplomFotky
14.A4_DM12Filip Budina 34885.58.0:10:190:03:47DiplomFotky
15.A2_DZ8Emma Svobodová AC Slovan Liberec34934.15.0:04:350:01:06DiplomFotky
15.A3_DZ10Kateřina Kotlantová 34276.36.0:07:490:03:15DiplomFotky
15.A1_DZ6Adélka Helebrantová 30025.6.0:03:080:00:39DiplomFotky
15.A4_DM12Matouš Dlouhý BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM34116.59.0:10:300:03:58DiplomFotky
16.A1_DZ6Nikol Vekrbauerová 34666.5.0:03:080:00:40DiplomFotky
16.A3_DZ10Eliška Tatíčková 34617.37.0:07:560:03:22DiplomFotky
16.A2_DM8Matěj Kučera 342912.33.0:04:440:01:16DiplomFotky
17.A2_DZ8Martina Procházková BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM34485.16.0:05:090:01:40DiplomFotky
17.A3_DZ10Natálie Halíková 34188.40.0:08:310:03:57DiplomFotky
17.A1_DZ6Andrea Dankaničová 34107.7.0:03:100:00:42DiplomFotky
18.A2_DZ8Sára Voegeltanz 34766.17.0:05:100:01:41DiplomFotky
18.A1_DZ6Sofie Mičjarová Dream34388.8.0:03:130:00:44DiplomFotky
18.A3_DZ10Adéla Halíková 34179.41.0:08:320:03:57DiplomFotky
19.A1_DZ6Nikol Sarah Sivná SARAH team34549.9.0:03:170:00:48DiplomFotky
19.A2_DZ8Eva Malá Jablonecké Mattonky34357.18.0:05:120:01:43DiplomFotky
19.A3_DZ10Eliška Batelková BEAST - OCR team340410.42.0:08:520:04:18DiplomFotky
20.A2_DZ8Viktorie Zemanová Dítě Bellis34738.19.0:05:130:01:45DiplomFotky
20.A1_DM63001 No name 300111.11.0:03:200:00:52DiplomFotky
20.A3_DZ10Monika Najmanová 344211.43.0:08:570:04:22DiplomFotky
21.A2_DM8Pavel Vrba 347113.36.0:05:150:01:47DiplomFotky
21.A1_DM6Daniel Táborský 345912.12.0:03:250:00:57DiplomFotky
22.A1_DM6Jaroslav Vítek 346713.13.0:03:260:00:58DiplomFotky
22.A2_DZ8Josefína Berková 34069.20.0:05:170:01:49DiplomFotky
23.A1_DZ6Valentýnka Zemanová Dítě Bellis347210.10.0:03:300:01:02DiplomFotky
23.A2_DZ8Anna Marie Nýdrová 300410.21.0:05:240:01:55DiplomFotky
24.A1_DM6Bruno Moravec 344014.15.0:03:310:01:03DiplomFotky
24.A2_DZ8Ellen Hloušková 350011.22.0:05:250:01:56DiplomFotky
25.A1_DM6Jakub Pivoňka 344415.16.0:03:360:01:08DiplomFotky
25.A2_DM8Jakub Chovanec 347714.38.0:05:500:02:21DiplomFotky
26.A2_DM8František Vodháněl 346815.40.0:06:060:02:37DiplomFotky
26.A1_DM6Vilém Bitman 348916.20.0:03:530:01:24DiplomFotky
27.A1_DZ6Lara Voegeltanz 347511.11.0:03:550:01:27DiplomFotky
27.A2_DM8Martin Najman 344116.41.0:06:100:02:42DiplomFotky
28.A1_DM6Michal Němec Runbo team349117.25.0:04:200:01:52DiplomFotky
29.A1_DM6Darek Moravec 343918.29.0:04:260:01:57DiplomFotky
30.A1_DM6Jakub Krotký Kroťáci349619.31.0:04:350:02:06DiplomFotky
31.A1_DM6Mikuláš Jurín 347920.35.0:04:520:02:23DiplomFotky
32.A1_DZ6Aneta Kašťáková 342412.23.0:05:320:03:03DiplomFotky
33.A1_DM6Metoděj Jurín 347821.37.0:05:370:03:08DiplomFotky
34.A1_DM6Adam Jakubec 342222.39.0:05:550:03:26DiplomFotky
Kudy z nudy