BĚH PROTI RAKOVINĚ PRSU

Charitativní běh v délce 5 km na podporu žen s bojem proti rakovině prsu. Určen pro všechny běžce, kteří se snaží udělat něco pro své zdraví, ale také chtějí přispět na dobrou věc. 50 kč ze startovného je věnováno nadaci Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s. projektu BELLISKY, která podporuje prevenci a pomoc těmto nemocným ženám. Každý účastník obdrží po doběhnutí pamětní medaili a 3 nejlepší v každé kategorii budou oceněni. Běh je limitován na 1000 startujících v každém městě.

BĚH - RODINNÝ TÝM

Podkategorie charitativního běhu, kdy startuje vždy jeden dospělý (18 let a více) a jedno dítě (do 14 let) na trasu běhu 5km. Umístění se jim počítá ze součtu časů obou běžců.  

bellis 2
Bellis je projekt Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s. Zaměřuje se na pomoc a podporu mladých pacientek (v produktivním věku), které procházejí nebo prošly léčbou spojenou s nádorovým onemocněním prsu.

MEDAILE PRO VŠECHNY ÚČASTNÍKY BĚHU

rakovinamedaile2022

????STARTOVNÉ ZDARMA pro ženy s/po rakovině na 5 km!????
Vážíme si všech bojovnic, co bojovali, či bojují s rakovinou a mohou běhat, či pochodovat. ????Stačí napsat svůj příběh na rakovinaprsu@eventmedia.cz a my Vám zařídíme startovné ZDARMA. Akce platí celý rok. Jsme s Vámi!


starfee

Další závod: 27.8.2022

REGISTROVAT SE