NIGHT RUN TEAM

CO JE NIGHT RUN TEAM?

 • tým spojující příznivce běhání
 • je určen pro hobby běžce i závodní běžce
 • není omezen věkem, každý může být členem (u osob mladších 18 let souhlas rodičů)
 • na úrovni nezáleží

VÝHODY

 • obdržíte triko a čelenku NIGHT RUN teamu
 • budete mít vlastní zázemí na závodech Night Run - vedle registrací VIP 
 • startovat budete z předních řad - s tričkem vstup zepředu

BONUSY

 • sleva 200Kč na základní startovné (500Kč a více) na naše běhy
 • slevy u našich partnerů
 • a především – roční vyhodnocení TOP členů se startovným zdarma
 • přímý kontakt s organizátory
 • zajištění maximálního komfortu

PODMÍNKY A PRAVIDLA

 • Šíření dobré pověstí o závodech Night Run a Night Run Teamu
 • Nosit na závody triko Night Run Team
 • Do kolonky tým psát Night Run Team
 • Pravidelné příspěvky a fotografie z běhů na FB a IG s hashtagem #nightrunteam, #mynightrun...
 • Být vzorem ostatním běžcům
 • Dodržování pravidel Night Run

REGISTRACE

 • vytvořte si profil na www.evetnreg.cz a registrujete se online
 • roční členství je zpoplatněno částkou 1000 Kč
 • při registraci si vyberte, jak si triko vyzvednete (dobírkou/na závodě)
Chci se stát členem Nightrun Teamu

Členové teamu

Michal AmbrožMichal
AMBROŽ
Hradec KrálovéZačal jsem rekreačně v 15 s během a čím jsem starší, tím je více mojí součástí.
Moje výsledky
Richard BednářRichard
BEDNÁŘ
OlomoucK běhání jsem se dostal náhodně před třemi roky a tak mne pohltilo, že jsem se mu začal věnovat každou volnou chvíli. Běhám s přítelkyní pravidelně nejmíň třikrát týdně a o víkendech buď menší nebo větší závody. Night run je pro mne jasná volba a všem doporučuji, protože v létě se mi běží lépe večer a mají super doprovodný program a zázemí okolo běhu!
Moje výsledky
Jan BielikJan
BIELIK
TlučnáMým snem je Rozběhat Česko. Běhání je svobodou a závody, tréninky, sportování je hlavně o tom, že to milujeme a užíváme si naplno :) Běhejme, radujme se a užívejme :)
Moje výsledky
Barbora BlahutováBarbora
BLAHUTOVÁ
Ostrava 3Mám ráda sport jakéhokoliv druhu, ale běh vede na plné čáře. Ráda překonávám vlastní hranice, energie mám na rozdávání a věřím, že v Night Run Teamu potkám více takových lidí :)
Moje výsledky
Patrik BlažekPatrik
BLAŽEK
OlomoucSérie Night Run mě přivedla k aktivnímu běhu a proto Night Run team je jasná volba ...
Moje výsledky
Stanislav ChadimStanislav
CHADIM
OtrokoviceBěhám závodně od roku 2009 a mám odběhnuto přes 100 závodu a mnoho získaných umístění jak tzv. na bedně tak v prvních desítkách jak jednotlivých závodů tak celoročních soutěží. Mé osobní rekordy 1/2 maraton 1:28:39,10 km 38:15 , 5 km 18:24 , 3 km 10:42 a 1500 m 5:07.
Moje výsledky
Pavla
CHRUDIMSKÁ
Jílové u Prahy
Moje výsledky
Natálie ČernohorskáNatálie
ČERNOHORSKÁ
KladnoMám ráda jakýkoliv sport (především pak běhání, fitness a plavání). Kromě sportu se věnuji zdravé výživě, fotografování a četbě. Poslední rok, právě díky Night Run, píši blog se zážitky a zkušenostmi z různých běhů a jsem opravdu ráda, že mohu být členem Night Run Teamu.
Moje výsledky
Jiří DrčkaJiří
DRČKA
Kostelec na HanéSportu se věnuji odjakživa, začátek byl spojen s hokejem, kterému jsem se chtěl věnovat vrcholově, avšak přišlo zranění kvůli němuž jsem již dále nemohl pokračovat.
Nemohl jsem však skončit se sportem úplně, a tak jsem založil florbalový klub, který mě po zranění dostal zpět do kondice. S narůstající fyzičkou jsem zkoušel větší zátěž pro tělo a začal běhat i mimo tréninkový plán. Hodně mě oslovily rychlostní běhy, ale nakonec vyhrála všestranost. V současnosti se věnuji jak florbalu, tak překážkovým a rychlostním závodům na plno.
Moje výsledky
Zdeněk DrexlerZdeněk
DREXLER
MostBaví mě sport a jídlo :-)
Jsem účastníkem projektu Parta maraton, kde nás guru Miloš Škorpil dovedl až do cíle Pražského maratonu 2016 a následně jsem odběhl Pražský maraton 2017, opět s Milošem, tentokrát pod 4 hodiny.
Absolvoval jsem kemp Běžecké školy Miloše Škorpila, jeho "Františkolázeňskou 24", ultramaraton, půlmaraton a nějaké kratší závody.
Jsem držitelem certifikátu "Kurz (nejen) sportovní výživy" a absolvoval jsem kurz PhDr. Karolíny Hlavaté (Vím, co jím).
Sportování a strava je pro mě relax, zábava a rozptýlení. Těším se, že se společně setkáme na trati :-)
Moje výsledky
Jaroslav DufekJaroslav
DUFEK
Roudnice nad LabemBěhám rád, protože si vždycky pěkně vyčistím hlavu a odpočinu si od všech starostí a problémů. A protože běhám až po práci a většinou se vracím domů až za tmy je pro mě night run jasná volba :)
Moje výsledky
Marek
DVOŘÁK
Kralupy nad Vltavou
Moje výsledky
Martina
DVOŘÁKOVÁ
Kralupy nad Vltavou
Moje výsledky
Kateřina EmingerováKateřina
EMINGEROVÁ
HoroměřiceSportu a konkrétně běhu se věnuji od dětství. Vyzkoušela jsem různé sporty, ale k běhu jsem se vždycky ráda vrátila. Ráda překonávám sama sebe a své limity.
Jsem moc ráda že mohu být členem Night Run Teamu :-)
Moje výsledky
Tomáš HegrTomáš
HEGR
Liberec 24Po 20 letech nesportování jsem se v roce 2015 rozhodl udělat změnu. Přihlásil jsem se na svůj první OCR závod, začal běhat i klasické závody a od té doby se vezu na běžecké vlně.
Moje výsledky
Karol HornaKarol
HORNA
KopřivniceBěhám pro radost, ne pro ceny :-)
Moje výsledky
Jakub JančíkJakub
JANČÍK
Od malička bojuji s hendikepem dolních končetin. Neběhám dlouho a nikdy asi nebudu patřit k nejlepším, ale nejde mi o to být nejlepší. Rád motivuji lidi k tomu, aby hledali způsoby a ne výmluvy a mé běhaní je jednou z cest, díky které bych toho rád dosáhl. Je dobré mít v životě svůj cíl a za tím si jít.
Moje výsledky
Markéta KafkováMarkéta
KAFKOVÁ
Praha 4Začala jsem intenzivněji běhat před rokem.Běhání je pro mě radost a zároveň výzva.Pomaha mě vyčistit hlavu. Letos jsem ubehla svoje první dva pulmaratony a jednou chci zabehnout maraton.Ale všechno má svůj čas,takže až budu dobře připravena.K behani cvičim i jogu,což je výborná kombinace.
Moje výsledky
Jan Kočíb Jan
KOČÍB
Smržice Běhám proto, abych žil a žiju proto, abych běhal :-) Mám rád ovšem i jiné sporty, především tenis, který hraji přes deset let. Intenzivněji běhám druhým rokem a rád bych se v něm zdokonalil (zlepšil vytrvalost a rychlost). Jen pro zajímavost, můj první běžecký závod byl v loňském roce Night Run v Brně. Být součástí Night Run Teamu je pro mě příležitost poznat nové lidi, bavit se a předávat si vzájemně radost a pozitivní energii :-)
Moje výsledky
Jitka KučerováJitka
KUČEROVÁ
Tábor Běh??? Ano, právě běh nám..mne pomohl jít dál těžkou zkouškou života... a Tato Fotka je začátek...možná se ptáte čeho...mnoha přátelství..obratu v nemoci...vnitřní síly...a vize....vize ŽIVOTA:::::::::::Anooooo právě tato fotka je opravdu ZAČÁTEK našich běhů nejen na trati, ale i v nemoci....DĚKUJI
Moje výsledky
Marcel KupkaMarcel
KUPKA
holesov
Moje výsledky
daniel kupkadaniel
KUPKA
holesovBěhám proto, že mě baví si porovnat síly s ostatními a taky, že ze sebe potřebuji dostat veškerou energii.
Moje výsledky
Marián LehockýMarián
LEHOCKÝ
ZlínMám rád aktivní běhání. Pro radost, pro zábavu, pro zdraví, pro dobrý pocit.
Moje výsledky
Kateřina MüllerováKateřina
MÜLLEROVÁ
PěnčínBěhání patří mezi nejpřirozenější druhy sportů, který jsem si dost oblíbila a je to vlastně jediný sport u kterého jsem vydržela tak dlouho. Běhám třetím rokem a běh se pro mě stal drogou. Mám ráda "rekreační" výběhy ve skupince, ale poslední dobou upřednostňuji závodní tempo, kde se učím překonávat sama sebe.
Moje výsledky
Tomáš PavelTomáš
PAVEL
Hradec KrálovéMiluji všechny sporty. Běh. Plavání. Kolo. Triatlon.
Moje výsledky
Michal PetreňMichal
PETREŇ
Dlouhá LoučkaK běhání jsem se dostal jednoho krásného dne přibližně před rokem, který si společně s rozhodnutím zhubnout pár kilo o to říkal. :) Od té doby běhám pravidelně a letos se chystám na první půlmaratón.
Moje výsledky
Ondřej
POJMON
Zruč nad Sázavou
Moje výsledky
Lea PoncováLea
PONCOVÁ
PrahaZbožňuju dobré jídlo, pohyb a ze všeho nejvíc ráda cestuju. Držím se hesla, že život se musí žít naplno, aby bylo na co vzpomínat. :-)
Moje výsledky
Jiří RypkaJiří
RYPKA
BrnoMiluji sporty jakéhokoliv druhu především pak běh a cyklistiku. I když jsem před svým prvním závodem ze série Night Run odběhl spoustu závodů tak právě závody této běžecké série mě nadchly svým jedinečným kouzlem. :)
Kdyby se někdo chtěl dozvědět víc tak mě stačí oslovit.
Moje výsledky
Jindřich SrbJindřich
SRB
HoroměřiceVýzvy:
pro rok 2017 - všech 8 závodů Night RUN (10km) a celkem kolem 300 závodních km - 100% DONE
pro rok 2018 - opět 8 závodů Night RUN (8x10km) a celkem kolem400 závodních km
Moje výsledky
Jakub ŠevčíkJakub
ŠEVČÍK
OstravaSportu se věnuji už odmalička. Jako většina kluků jsem začínal s fotbalem, až jsem se nakonec v létě roku 2003 dostal ke královně sportu - atletice. Stále jsem aktivním členem atletického klubu Vítkovice, i když nyní už spíše v pozici trenéra. Za celou svoji kariéru jsem získal mnoho zkušeností, které nyní můžu dále předávat a pomoci Vám tak k vysněným výkonům a výsledkům. Těším se na Vás! :)
Moje výsledky
Marcela ŠimonováMarcela
ŠIMONOVÁ
Jsem moc ráda, že můžu běhat za Night Run Team, jelikož jsem díky Night Run závodům začala běhat. Závody mají úžasnou atmosféru a hned po prvním jsem věděla, ze to nebude můj poslední.
Moje výsledky
Josef Šimsa ŠimsaJosef Šimsa
ŠIMSA
ZbirohJsem atlet TJ Dukly Praha a běhání je můj život, nedokážu si představit život bez běhání :))
Moje výsledky
Miroslav ŠvecMiroslav
ŠVEC
TršiceŽivot bez sportu si neumím představit. Běhání však nepatřilo k mým nejoblíbenějším aktivitám, upřednostňoval jsem kolektivní sporty. Následkem několika zranění jsem musel řadu těchto aktivit omezit. Zkusil jsem začít běhat pravidelně, a to ve svých 49 letech v roce 2016, kdy jsem v Olomouci uběhl svůj první ½ maraton. Byl to pro mne neuvěřitelný zážitek, který mě motivoval k dalšímu běhání. Účastním se Night Runu, Runczechu, Winter Runu a dalších.
Moje výsledky
Veronika ThomannováVeronika
THOMANNOVÁ
Ahoj, jmenuji se Veronika ( pro přátele a známý Veru ) a jsem dá se říct ještě začátečník. Začala jsem běhat cca před 4 měsíci, ale běh jsem si zamilovala. Je to chvíle, kdy jí mám pouze pro sebe, a mohu v danou chvíli ze sebe vydat maximum. Jako třešnička na dortu je se účastnit Vašich ,,závodů,, společně s mou kamarádkou, kdy dělám něco co mě baví, naplňuje, a ještě jsem za to odměněná ! Jen tak dál !! :-)
Moje výsledky
Martina ThunováMartina
THUNOVÁ
Rožnov pod Radhoštěm, OvaAhoj :-)
nerada nudím a mám ráda akční lidičky kolem sebe, právě to byl jeden z důvodů proč se přihlásit na NightRun jako ambasadorka. Přecejenom sportovat s někým je vždy velká motivace a možnost se zlepšovat. :-) V poslední době jsem začla více chodit po horách a pomalu se začínám i rozběhávat. :-) Mezi mé další sport. aktivity patří in-liny, kolo, badminton a thai box.
Budu se na Vás těšit. Marťa :-)
Moje výsledky
Jaroslav TomanJaroslav
TOMAN
HolýšovBěhám cca od května 2015 a již mám za sebou i první maraton.
Moje výsledky
Petra VávrováPetra
VÁVROVÁ
DobroviceBěháním uzdravuji svou bolavou duši. Život mi naložil víc, než jsem v běžném životě schopna ustát a tak běhám a utíkám a nechávám své problémy dalekou za sebou. Běh mi dává nejen čistou hlavu, ale i čisté srdce a duši.
Moje výsledky
Jan
VEJBĚRA
Hradec Králové
Moje výsledky
Eva
VEJBĚROVÁ
Hradec Králové Běh je součástí mého života už 5 let. Vyběhnout do lesa nebo se postavit na start závodu je příjemným relaxem, který mi umožnil poznat mnoho přátel i překonat smutnější období v životě. Přestože teď zdravotně nemůžu běhat tak jak bych chtěla,doufám,že se postavím ještě na start mnoha závodů Night runu.
Moje výsledky
Lukáš ZedekLukáš
ZEDEK
Lipník nad BečvouZačal jsem běhat před 4 lety.Kdysi jsem dělal atletiku. Díky známému jsem se k tomu vrátil.
Moje výsledky
Lucie ZvoníčkováLucie
ZVONÍČKOVÁ
ZašováMiluji sport. Jakýkoliv.! Má láska ke sportu začala na základce házenou a požárním sportem. Kolo, Inline brusle, plavání a procházky.. Moc mě baví a ráda překonávám sama sebe :)
Moje výsledky