Další závod: PRAHA 2.9.2017 2.9.2017

Výsledky 2017

2017, Ostrava
Pohlaví:
Kategorie:
Příjmení:
Team:
ID závodníka:
St.č.:

PA - Absolutní pořadí v závodě, PK - Pořadí v kategorii, PP - Pořadí podle pohlaví

PA ▼Kat.JménoSt. č.PKPPRealtimeČasZtráta
1.K_MMiroslav Burian () CEPro team10291.1.0:18:26.5600:00:00.00Diplom
1.D_M30Karel Ketner () Salomonrun.cz/SSK-Vítkovice/OSA-INVEST/SKMP-Ostrava1751.1.0:37:18.6000:00:00.00Diplom
2.K_MMichal Poláček () Valašské Meziříčí12672.2.0:19:04.6300:00:38.07Diplom
2.D_M30Vojtěch Bárta () SSK Vítkovice132.2.0:37:23.1400:00:04.54Diplom
3.K_MMichal Dočkálek () Rýmařov10443.3.0:19:10.7000:00:44.14Diplom
3.D_M30Richard Bednář () Night Run Team13.3.0:38:44.4400:01:25.84Diplom
4.K_MLukáš Marek () Colliery Crossfit Ostrava12144.4.0:19:41.1300:01:14.57Diplom
4.D_M30Petr Drobek () Bohumín4314.4.0:39:19.1900:02:00.59Diplom
5.K_M23Jiří Rypka () Night Run Team10111.5.0:20:09.5700:01:43.01Diplom
5.D_M30Patrik Slaný () Sokol Opava-Kingteam3325.5.0:39:29.8000:02:11.20Diplom
6.K_ZLenka Švábíková () CEPpro Team13531.1.0:20:13.0800:01:46.52Diplom
6.D_M30Mikuláš Doležal () 6126.6.0:40:49.0600:03:30.46Diplom
7.K_MMatt Mayer () Team GB!!!14205.6.0:20:19.7600:01:53.20Diplom
7.D_M30Jan Kočíb () Night Run Team27.7.0:41:03.0000:03:44.40Diplom
8.K_M23Robin Jeřábek () Frýdlant nad Ostravicí11232.7.0:20:24.2900:01:57.73Diplom
8.D_M30Daniel FILIP () CK Continental Frenštát p. R. 878.8.0:41:11.5700:03:52.97Diplom
9.K_MDavid Belej () SK MPFM10176.8.0:20:57.3400:02:30.78Diplom
9.D_M30Jan Halfar () Mölnlycke Health Care1139.9.0:41:29.5700:04:10.97Diplom
10.K_MMiloslav Vysloužil () Prostějov14377.9.0:21:13.6600:02:47.10Diplom
10.D_M30Jan Schreier () Neplachovice32010.10.0:41:33.6800:04:15.08Diplom
11.K_MJosef Pergler () Metylovice14448.10.0:21:41.1700:03:14.61Diplom
11.D_M40Martin Vodrážka () Most3971.11.0:41:36.2600:04:17.66Diplom
12.K_M23Dominik Lupík () SDH Lubno12073.11.0:21:47.0800:03:20.52Diplom
12.D_M30Michal Bauer () Colliery Crossfit Ostrava1811.12.0:41:41.6100:04:23.01Diplom
13.K_MDavid Macura () Amazing team14579.12.0:21:51.4000:03:24.84Diplom
13.D_M40Radovan Keler () Ostrava1722.13.0:42:00.9500:04:42.35Diplom
14.K_M23Jakub Martašek () Ostrava14484.13.0:21:58.1400:03:31.58Diplom
14.D_M30Ondřej Kyjonka () Orlová22012.14.0:42:11.2700:04:52.67Diplom
15.K_MTomáš Stýskala () Frýdek-Místek145510.14.0:22:07.9800:03:41.42Diplom
15.D_M30Lukáš Ledvoň () Frýdlant nad Ostravicí22513.15.0:42:13.5900:04:54.99Diplom
16.K_ZHana Vantuchová () Brušperk13742.2.0:22:10.4200:03:43.86Diplom
16.D_M30Michal Hrouza () Krnov13614.16.0:42:13.6000:04:55.00Diplom
17.K_MMario Stýskala () Amazing team145611.15.0:22:22.1200:03:55.56Diplom
17.D_M30Lukáš Scholtz () Model Run Team Opava31915.17.0:42:26.5300:05:07.93Diplom
18.K_Z23Karolína Vinklerová () Držovice14461.3.0:22:27.6700:04:01.11Diplom
18.D_M40Gary Frost () Team GB!!!4273.18.0:42:33.6600:05:15.06Diplom
19.K_M23Patrik Fiedor () ŠSK Beskydy10595.16.0:22:43.9400:04:17.38Diplom
19.D_M50Miroslav Švec () Tršice3701.19.0:42:33.8900:05:15.29Diplom
20.K_MLukáš Zedek () Running Team Lipnik140512.17.0:22:44.4600:04:17.90Diplom
20.D_M30Michal Kozel () Markvartovice42816.20.0:43:20.8200:06:02.22Diplom
21.K_MVojtěch Rajdus () SRTG HAVÍŘOV146613.18.0:22:50.1300:04:23.57Diplom
21.D_Z30Ivana Zbořilová () BK SAK Karviná4141.1.0:43:27.8300:06:09.23Diplom
22.K_Z23Anna Roubickova () LSK F-M14672.4.0:22:55.6800:04:29.12Diplom
22.D_M30Filip Burda () JSDH Kateřinky4317.21.0:43:33.7600:06:15.16Diplom
23.K_M23Mikuláš Vyhňák () 14586.19.0:23:06.8100:04:40.25Diplom
23.D_M30Vojtěch Machnik () Valašské Meziříčí23918.22.0:43:37.7500:06:19.15Diplom
24.K_MRadim Hampl () Tvrdé játra108114.20.0:23:10.5200:04:43.96Diplom
24.D_M40Jiří Keňo () Kunčice pod Ondřejníkem1734.23.0:43:57.2900:06:38.69Diplom
25.K_MTomáš Minarčík () SK ČERNÉ PLÍCE122315.21.0:23:15.2600:04:48.70Diplom
25.D_M50Tomáš Lipina () MK Seitl Ostrava1582.24.0:44:19.2900:07:00.69Diplom
26.K_MMarek Kramoliš () Mořkov117216.22.0:23:20.4000:04:53.84Diplom
26.D_M40Wojciech Broda () Kraków4095.25.0:44:34.7900:07:16.19Diplom
27.K_Z23Alžběta Suchá () SRTG Olomouc10933.5.0:23:24.1000:04:57.54Diplom
27.D_M50Malcolm Collen () Team GB!!!563.26.0:44:37.9900:07:19.39Diplom
28.K_MJan Valušek () Amazing team137117.23.0:23:29.4900:05:02.93Diplom
28.D_M30Martin Ručka () Ostrava30719.27.0:44:39.5500:07:20.95Diplom
29.K_M23Ondřej Šnajder () Nový Jičín13437.24.0:23:41.9800:05:15.42Diplom
29.D_M30Jakub Holman () Ostrava12820.28.0:44:44.4700:07:25.87Diplom
30.K_Z23Nikola Jurečková () Nový Jičín11314.6.0:23:44.1100:05:17.55Diplom
30.D_M30Přemysl Dluhoš () Tísek7021.29.0:44:53.1500:07:34.55Diplom
31.K_MRadomír Tvrdý () Tvrdé játra136418.25.0:23:46.3300:05:19.77Diplom
31.D_M30Martin Kubín () Dolní Lhota21022.30.0:45:24.2500:08:05.65Diplom
32.K_MLukáš Mlýnek () Ostravšti cypi122419.26.0:23:49.6700:05:23.11Diplom
32.D_M30Vojtěch Janoš () Colliery Crossfit Ostrava15523.31.0:45:32.3400:08:13.74Diplom
33.K_MJan Ostrý () Vřesina141620.27.0:23:51.7800:05:25.22Diplom
33.D_M30Michal Hrubý () Olomouc13824.32.0:45:39.7100:08:21.11Diplom
34.K_MJakub Swaczyna () innogy133221.28.0:24:10.6900:05:44.13Diplom
34.D_M30Patrik Sevránek () Mattoni FreeRun Ostrava31625.33.0:45:49.8000:08:31.20Diplom
35.K_M40Martin Dvořák () Havířov10551.29.0:24:19.1500:05:52.59Diplom
35.D_M30Jakub Beránek () Ostrava - Poruba2726.34.0:46:03.3200:08:44.72Diplom
36.K_MDavid Nezgoda () Ostrava124022.30.0:24:20.3300:05:53.77Diplom
36.D_M30Jiří Ďurica () Team LightBIKE8127.35.0:46:05.2700:08:46.67Diplom
37.K_MPeter Ihriský () Orlová145423.31.0:24:25.2900:05:58.73Diplom
37.D_M30Michal Petreň () Night Run Team8828.36.0:46:20.2400:09:01.64Diplom
38.K_M40Martin Vévoda () Frýdlant nad Ostravicí13832.32.0:24:26.9200:06:00.36Diplom
38.D_M30Pavel Brynda () Ježek na kopci3929.37.0:46:24.1700:09:05.57Diplom
39.K_M23Matěj Gebauer () Sokol Opava10738.33.0:24:33.4200:06:06.86Diplom
39.D_M30Petr Bebenek () Horní Suchá1930.38.0:46:26.2100:09:07.61Diplom
40.K_M23Jakub Baloušek () Hlučín14279.34.0:24:45.4600:06:18.90Diplom
40.D_M40Martin Hudeček () NN16171406.39.0:46:36.1200:09:17.52Diplom
41.K_MLukáš Ištok () innogy110924.35.0:24:52.3700:06:25.81Diplom
41.D_M30Jiří Staněk () Hať34331.40.0:46:38.0100:09:19.41Diplom
42.K_MPavel Drahošan () slezská ostrava104725.36.0:24:53.6600:06:27.10Diplom
42.D_Z30Hana Vantuchová () Brušperk3882.2.0:46:38.2800:09:19.68Diplom
43.K_Z40Petra Stašicová Čejková () Frýdlant nad Ostravicí13201.7.0:24:56.5400:06:29.98Diplom
43.D_Z30Veronika Martínková () Ostrava2433.3.0:46:43.9900:09:25.39Diplom
44.K_MMartin Kuřík () Ostrava143126.37.0:24:58.0400:06:31.48Diplom
44.D_M50Jozef Bernát () Klokočov284.41.0:46:50.2800:09:31.68Diplom
45.K_ZJana Rovňaníková () Opava12973.8.0:25:05.2700:06:38.71Diplom
45.D_M40Miloslav Šodek () Řepiště3597.42.0:46:52.0200:09:33.42Diplom
46.K_Z23Veronika Paličková () Laškov12495.9.0:25:11.6900:06:45.13Diplom
46.D_M30Rafal Sbeczka () Easy Run Racibórz31332.43.0:46:52.3100:09:33.71Diplom
47.K_MTomáš Jungmann () innogy112827.38.0:25:11.8600:06:45.30Diplom
47.D_Z30Miroslava Babinská () Babín74.4.0:46:53.1500:09:34.55Diplom
48.K_MTomáš Lembart () Ostrava120028.39.0:25:20.2300:06:53.67Diplom
48.D_M30Ondřej Blaha () Hutisko-Solanec3233.44.0:46:53.3000:09:34.70Diplom
49.K_MJiří Musil () Petřvald142929.40.0:25:23.5800:06:57.02Diplom
49.D_M50Miroslav Basel () Kralupy nad Vltavou165.45.0:46:53.3200:09:34.72Diplom
50.K_MTomáš Přívozník () Trnava144530.41.0:25:32.3700:07:05.81Diplom
50.D_M30Jan Káňa () Petřvald16934.46.0:46:58.0300:09:39.43Diplom
51.K_MMarcel Muroň () Ostrava123431.42.0:25:58.4100:07:31.85Diplom
51.D_M40Karel Poláček () STS Chvojkovice Brod2968.47.0:46:59.5800:09:40.98Diplom
52.K_M23Daniel Šulc () Zabehnito135110.43.0:26:01.6200:07:35.06Diplom
52.D_M30Robert Skupień () RunForFun32835.48.0:47:02.1800:09:43.58Diplom
53.K_M23Tomáš Kleistner () POHODÁŘI114711.44.0:26:03.3700:07:36.81Diplom
53.D_M30Martin Novák () 45236.49.0:47:06.8800:09:48.28Diplom
54.K_MRostislav Kavulok () Řeka144332.45.0:26:04.2400:07:37.68Diplom
54.D_M30Jan Holain () Ostrava12637.50.0:47:15.3700:09:56.77Diplom
55.K_MLukáš Vaculík () GUG.cz136933.46.0:26:05.2900:07:38.73Diplom
55.D_M30Jan Hanáček () Ostrava11738.51.0:47:22.0700:10:03.47Diplom
56.K_ZPetra Glogarová () SVVAT10744.10.0:26:06.1100:07:39.55Diplom
56.D_M50Petr Ordáň () Team Jeseník2726.52.0:47:27.0600:10:08.46Diplom
57.K_MPetr Šotkovský () Třinec103534.47.0:26:08.3900:07:41.83Diplom
57.D_M30Jakub Vontor () Madeja sport running55539.53.0:47:29.6200:10:11.02Diplom
58.K_M40Pavel Vychodil () OKIN FACILITY13963.48.0:26:08.8700:07:42.31Diplom
58.D_M30Jan Vysloužil () Ostrava-Zábřeh40440.54.0:47:33.3600:10:14.76Diplom
59.K_M23Krystof Grendysa () innogy107812.49.0:26:10.6400:07:44.08Diplom
59.D_M30Marek Trunda () suchdol45441.55.0:47:34.5000:10:15.90Diplom
60.K_M40Jiří Wolker () určice14404.50.0:26:11.6400:07:45.08Diplom
60.D_M30Kamil Buta () Jednotlivec4742.56.0:47:37.0500:10:18.45Diplom
61.K_M40Jakub Rychecký () Krmelín12995.51.0:26:40.6900:08:14.13Diplom
61.D_Z30Zuzana Londová () SK ČERNÉ PLÍCE2325.5.0:47:37.2100:10:18.61Diplom
62.K_MDavid Ryska () Ostrava145035.52.0:26:43.8800:08:17.32Diplom
62.D_M30Pavel Ordáň () Zlaté Hory27343.57.0:47:42.2200:10:23.62Diplom
63.K_ZStanislava Lukešová () Ostrava12065.11.0:26:46.7900:08:20.23Diplom
63.D_M30Michal Šedenka () Ostrava44644.58.0:47:49.0400:10:30.44Diplom
64.K_MJaroslav Vlachynský () Ostrava143336.53.0:26:46.7900:08:20.23Diplom
64.D_M40Vlastimil Dršťák () Mattoni FreeRun Havířov779.59.0:47:51.9900:10:33.39Diplom
65.K_M23Jan Herrmann () Hlučín108913.54.0:26:49.0900:08:22.53Diplom
65.D_M40Aleš Andrys () Špičky410.60.0:47:55.5400:10:36.94Diplom
66.K_Z23Tereza Krzikalová () Darkovice11806.12.0:26:49.0900:08:22.53Diplom
66.D_M40Tomáš Kulčák () Nový Jičín45811.61.0:47:56.6800:10:38.08Diplom
67.K_MAaron Bohl () 143437.55.0:26:56.3600:08:29.80Diplom
67.D_M30Lukáš Vyskočil () Ostrava40345.62.0:47:57.7700:10:39.17Diplom
68.K_Z23Stanislava Panáková () Ostrava12517.13.0:26:58.5600:08:32.00Diplom
68.D_M30Dalibor Klein () Ostrava17846.63.0:47:59.4000:10:40.80Diplom
69.K_M40Jiří Gohler () 10766.56.0:26:58.8800:08:32.32Diplom
69.D_M30Martin Sobek () Ostrava33647.64.0:48:10.0400:10:51.44Diplom
70.K_Z23Martina Sywalová () Ostrava13338.14.0:26:59.7000:08:33.14Diplom
70.D_Z30Zuzana Vítková () Hobby Runners Vratimov3956.6.0:48:12.8100:10:54.21Diplom
71.K_MAleš Rovenský () Frýdek-Místek129638.57.0:27:00.3900:08:33.83Diplom
71.D_M30Viktor Cihlář () Skripkov run5248.65.0:48:28.5500:11:09.95Diplom
72.K_ZLenka Kyjonková () Orlová-Lutyně11956.15.0:27:03.3700:08:36.81Diplom
72.D_M30Jakub Lasovský () Zašová22449.66.0:48:29.0200:11:10.42Diplom
73.K_MPatrik Blažek () Night Run Team109139.58.0:27:06.4600:08:39.90Diplom
73.D_M30Adam Krrumnikl () AČR20550.67.0:48:30.1200:11:11.52Diplom
74.K_MMichal Krakovka () Ostrava116840.59.0:27:06.6300:08:40.07Diplom
74.D_M30Filip Faron () Havířov8451.68.0:48:35.8200:11:17.22Diplom
75.K_Z40Radka Kaletová () Dolní Lutyně11362.16.0:27:12.7800:08:46.22Diplom
75.D_M30Jakub Kalužík () Ostrava16752.69.0:48:38.3100:11:19.71Diplom
76.K_M40Zdeněk Jandák () Karviná11167.60.0:27:16.1900:08:49.63Diplom
76.D_M30Jan Baďura () Libhošť953.70.0:48:39.2500:11:20.65Diplom
77.K_Z23Darina Křenková () Hutisko-Solanec11819.17.0:27:24.5900:08:58.03Diplom
77.D_M30Jan Duraj () Třinec7954.71.0:48:42.2200:11:23.62Diplom
78.K_MDavid Horák () Havířov109541.61.0:27:26.0400:08:59.48Diplom
78.D_M30Jaroslav Talpa () Havířov37255.72.0:48:46.4500:11:27.85Diplom
79.K_Z23Sára Szturcová () Třinec133410.18.0:27:31.0000:09:04.44Diplom
79.D_M30Miroslav Kozel () Ostrava-Zábřeh19456.73.0:48:48.7500:11:30.15Diplom
80.K_MLukáš Moravec () Karviná123042.62.0:27:31.7100:09:05.15Diplom
80.D_M50Roman Chovanec () Ostravice1467.74.0:48:49.3400:11:30.74Diplom
81.K_Z23Sabina Talacková () Ostrava135411.19.0:27:36.1300:09:09.57Diplom
81.D_M30Robert Rädisch () Polanka nad Odrou30157.75.0:49:01.2000:11:42.60Diplom
82.K_M23Robin Žůr () Ludgeřovice141014.63.0:27:36.3800:09:09.82Diplom
82.D_M30Radim Pšenička () Karviná29858.76.0:49:06.9000:11:48.30Diplom
83.K_Z40Jana Kilarova () Ostrava11433.20.0:27:37.7300:09:11.17Diplom
83.D_M30Ondřej Pavlovič () Ostrava28359.77.0:49:07.7800:11:49.18Diplom
84.K_Z23Adéla Cekulová () Mattoni FreeRun Olomouc103012.21.0:27:40.1500:09:13.59Diplom
84.D_M30Lubomír Pernický () Tichá28960.78.0:49:08.7500:11:50.15Diplom
85.K_Z23Michaela Drdová () Rožnov pod Radhoštěm104813.22.0:27:40.1500:09:13.59Diplom
85.D_M30Jaroslav Vůjtek () Čavisov40161.79.0:49:09.4100:11:50.81Diplom
86.K_M40David Grendysa () innogy10778.64.0:27:41.6200:09:15.06Diplom
86.D_M30Ondřej Kaňovský () Ostrava17062.80.0:49:13.3200:11:54.72Diplom
87.K_ZŠárka Tomečková () Hranice13617.23.0:27:46.7300:09:20.17Diplom
87.D_M30Lukáš Cienciala () Český Těšín4963.81.0:49:13.3800:11:54.78Diplom
88.K_M23Ondřej Vévoda () Frýdlant nad Ostravicí138415.65.0:27:48.0900:09:21.53Diplom
88.D_Z40Iva Pachtová () MK Seitl Ostrava2771.7.0:49:18.1100:11:59.51Diplom
89.K_M23Jiří Minarčík () Horní Bečva142416.66.0:28:01.7200:09:35.16Diplom
89.D_M30Ladislav Duda () Říkovice7864.82.0:49:25.5800:12:06.98Diplom
90.K_ZVeronika Vějačková () Havířov13828.24.0:28:02.5600:09:36.00Diplom
90.D_M30Radek Chlopčík () Zlaté Hory14465.83.0:49:27.3600:12:08.76Diplom
91.K_Z23Kateřina Tešnarová () innogy135714.25.0:28:05.3800:09:38.82Diplom
91.D_Z30Lucie Režnarová () Dolní Životice3037.8.0:49:27.7000:12:09.10Diplom
92.K_MRadek Střižík () Havířov132443.67.0:28:06.3100:09:39.75Diplom
92.D_M30Miroslav Hrabčák () Polanka nad Odrou13466.85.0:49:28.1600:12:09.56Diplom
93.K_Z40Zdeňka Kantorová () KOKI - team11374.26.0:28:06.9000:09:40.34Diplom
93.D_M40Martin Knesl () 46312.84.0:49:28.1600:12:09.56Diplom
94.K_ZPetra Vašková () Karviná13779.27.0:28:07.2100:09:40.65Diplom
94.D_M30Jan Blokeš () Píšť3467.86.0:49:37.9300:12:19.33Diplom
95.K_Z23Natálie Tanciboková () Ostrava141215.28.0:28:10.7900:09:44.23Diplom
95.D_M40René Kőnig () Staříč18713.87.0:49:38.4900:12:19.89Diplom
96.K_MMartin Weiss () innogy139844.68.0:28:17.7900:09:51.23Diplom
96.D_M40Petr Hamerka () Ostrava - Dubina11414.88.0:49:42.8400:12:24.24Diplom
97.K_Z23Nikola Kubiczková () Vratimov141816.29.0:28:20.8200:09:54.26Diplom
97.D_M40Miroslav Ralbovský () innogy30215.89.0:49:43.6000:12:25.00Diplom
98.K_Z40Markéta Němcová () innogy12365.30.0:28:21.3200:09:54.76Diplom
98.D_M50Ladislav Burza () Hranice468.90.0:49:48.4300:12:29.83Diplom
99.K_MPetr Kokeš () Ostrava-Mariánské Hory115745.69.0:28:23.5000:09:56.94Diplom
99.D_M30Radim Paluska () Zubří27968.91.0:49:50.9200:12:32.32Diplom
100.K_M40Vít Jeřábek () Frýdlant nad Ostravicí11249.70.0:28:24.2400:09:57.68Diplom
100.D_M30Ondřej Šenkyřík () Píšť44969.92.0:49:59.4300:12:40.83Diplom
101.K_ZLucie Janečková () Havířov111810.31.0:28:24.4300:09:57.87Diplom
101.D_M30Jiří Hartmann () Quick Highlanders11970.93.0:49:59.5400:12:40.94Diplom
102.K_MDenis Steiner () CMN s.r.o Renault Passion for life132246.71.0:28:25.7000:09:59.14Diplom
102.D_M30Lukáš Vacula () Ostrava38671.94.0:50:01.5900:12:42.99Diplom
103.K_ZKateřina Pálková () Bohumín125011.32.0:28:26.9900:10:00.43Diplom
103.D_M40Jan Šumbera () Ostravainfo!!!36816.95.0:50:02.1500:12:43.55Diplom
104.K_ZZuzana Vltavská () SK ČERNÉ PLÍCE138812.33.0:28:40.0000:10:13.44Diplom
104.D_M30Radek Jurajda () Vidče16072.96.0:50:02.5900:12:43.99Diplom
105.K_M40Jae Sang Lee () 119910.72.0:28:41.8900:10:15.33Diplom
105.D_M30Pavel Roháč () 45373.97.0:50:08.2500:12:49.65Diplom
106.K_MYoungju Kim () Skotnice114447.73.0:28:42.3800:10:15.82Diplom
106.D_M50Ivan Novotný () 4409.98.0:50:08.7700:12:50.17Diplom
107.K_M23Tomáš Nováček () Mamka a Tom124317.74.0:28:43.7000:10:17.14Diplom
107.D_M40Marek Burian () Spartan Race Training Group Havířov4517.99.0:50:14.9900:12:56.39Diplom
108.K_ZAneta Krakovková () Bolatice116913.34.0:28:43.7100:10:17.15Diplom
108.D_M30Ondřej Vybrančík () Loner Bikers40274.100.0:50:15.3000:12:56.70Diplom
109.K_Z40Kateřina Pavlorková () Ostrava12546.35.0:28:43.9900:10:17.43Diplom
109.D_M40Lukáš Kozubek () Ostrava19718.101.0:50:16.8000:12:58.20Diplom
110.K_M40Jan Pokorný () Koie126611.75.0:28:51.4700:10:24.91Diplom
110.D_M30Matěj Škarka () Ostrava35675.102.0:50:18.1200:12:59.52Diplom
111.K_Z23Bára Uhligová () Vřesina u Hlučína142817.36.0:28:51.6100:10:25.05Diplom
111.D_Z30Klára Zedková () Olomouc4168.9.0:50:22.1700:13:03.57Diplom
112.K_ZLucie Friedelová () Rychlá rota106414.37.0:28:53.3400:10:26.78Diplom
112.D_M50Vladimír Zedek () Olomouc41510.103.0:50:22.9000:13:04.30Diplom
113.K_ZLenka Lištvanová () SKMP FRÝDEK-MÍSTEK120515.38.0:28:57.4900:10:30.93Diplom
113.D_M30Jan Šlahorek () innogy35776.104.0:50:42.0100:13:23.41Diplom
114.K_M40Tomáš Navrátil () Ostrava123512.76.0:28:58.5600:10:32.00Diplom
114.D_M30Jakub Appel () Envir & Power Ostrava677.105.0:50:42.3800:13:23.78Diplom
115.K_ZBarbora Bajerová () SK ČERNÉ PLÍCE101216.39.0:28:58.6500:10:32.09Diplom
115.D_M30Pavel Rubeš () SK ČERNÉ PLÍCE30578.106.0:50:46.9400:13:28.34Diplom
116.K_ZRenáta Moravcová () EMOS122817.40.0:29:00.7800:10:34.22Diplom
116.D_M30Jiří Londa () SK ČERNÉ PLÍCE23179.107.0:50:53.6900:13:35.09Diplom
117.K_ZZuzana Prouzová () Frenštát pod Radhoštěm128118.41.0:29:01.2500:10:34.69Diplom
117.D_M40Michał Daczynski () vegerunners6319.108.0:50:58.7800:13:40.18Diplom
118.K_M23Tomáš Tekelík () Havířov-Podlesí135618.77.0:29:02.9400:10:36.38Diplom
118.D_M30Patrik Šalata () Skripkov run35280.109.0:51:04.9000:13:46.30Diplom
119.K_ZKateřina Vašíčková () Kobeřice137619.42.0:29:03.5400:10:36.98Diplom
119.D_M30Adam Kratochvil () Kyjovice20181.110.0:51:06.6600:13:48.06Diplom
120.K_ZJana Botos () Otice102520.43.0:29:08.5100:10:41.95Diplom
120.D_M40Petr Holub () Mattoni FreeRun12920.111.0:51:10.9700:13:52.37Diplom
121.K_Z23Lucie Klobušická () Zlín115318.44.0:29:08.6100:10:42.05Diplom
121.D_Z30Veronika Tkáčová () WERU3759.10.0:51:14.3700:13:55.77Diplom
122.K_ZMartina Kijonková () Nový Jičín114221.45.0:29:11.5600:10:45.00Diplom
122.D_M30Jiří Legerský () Dobratice45782.112.0:51:14.5200:13:55.92Diplom
123.K_M23Matej Klimovský () FC VSS Košice141419.78.0:29:14.5500:10:47.99Diplom
123.D_M30Jakub Grau () Postřelmov11183.113.0:51:14.6300:13:56.03Diplom
124.K_Z23Daniela Hrbáčová () Horní Lhota109719.46.0:29:18.3400:10:51.78Diplom
124.D_Z30Alena Ciencialová () Třinec5010.11.0:51:15.6300:13:57.03Diplom
125.K_M23Jan Bednář () Ostrava101620.79.0:29:18.5200:10:51.96Diplom
125.D_Z30Tereza Sládečková () Ostrava33011.12.0:51:15.6500:13:57.05Diplom
126.K_MPavel Ševčík () DSV133748.80.0:29:20.5400:10:53.98Diplom
126.D_M30Jan Sprušanský () Orlová34084.114.0:51:16.6500:13:58.05Diplom
127.K_ZNela Weichecová () 146922.47.0:29:23.2100:10:56.65Diplom
127.D_M40Zbyněk Diak () Bravantice6921.115.0:51:28.3300:14:09.73Diplom
128.K_ZVeronika Faldynová () Amazing team105623.48.0:29:24.0800:10:57.52Diplom
128.D_M30Marek Hanel () MaKa Team11885.116.0:51:33.0700:14:14.47Diplom
129.K_M40Marián Šnajder () Nový Jičín134213.81.0:29:29.4600:11:02.90Diplom
129.D_Z30Sára Češková () Stonava6012.13.0:51:35.7000:14:17.10Diplom
130.K_ZJana Fabiánová () Ostrava143624.49.0:29:31.5300:11:04.97Diplom
130.D_M40Petr Němec () Morituri te salutant26622.117.0:51:37.2800:14:18.68Diplom
131.K_M40Jan Kremel () Havířov-Podlesí117414.82.0:29:34.8600:11:08.30Diplom
131.D_M40Pavel Nowak () Karviná44323.118.0:51:42.3400:14:23.74Diplom
132.K_Z23Viktorie Adamcová () Praha 1141320.50.0:29:35.3700:11:08.81Diplom
132.D_M30Lukáš Svrčina () Petřvald43386.119.0:51:46.4600:14:27.86Diplom
133.K_Z40Lenka Vránová () Rychvald13937.51.0:29:35.3900:11:08.83Diplom
133.D_M30Ivo Zháněl () Paskov41887.120.0:51:51.9200:14:33.32Diplom
134.K_M40Tomáš Čupa () Albrechtice103615.83.0:29:37.1800:11:10.62Diplom
134.D_M30Jordan Jovčev () Mattoni FreeRun Ostrava15988.121.0:51:53.1200:14:34.52Diplom
135.K_MDavid Arabasz () Havířov146549.84.0:29:37.2900:11:10.73Diplom
135.D_M30Pavel Sidžina () sportovci jak cyp32289.122.0:51:53.1700:14:34.57Diplom
136.K_Z40Šárka Mrázová () Třinec12328.52.0:29:38.2700:11:11.71Diplom
136.D_M40Radim Drga () Ostrava46924.123.0:51:54.9800:14:36.38Diplom
137.K_ZAnežka Poláčková () Valašské Meziříčí126825.53.0:29:42.7600:11:16.20Diplom
137.D_M40Petr Štroch () Ostrava36625.124.0:51:55.7500:14:37.15Diplom
138.K_MTomáš Hudeček () sportovci jak cyp110150.85.0:29:44.5100:11:17.95Diplom
138.D_M30Vojtěch Kučera () Ostrava21190.125.0:52:00.5800:14:41.98Diplom
139.K_MJan Vančura () SK ČERNÉ PLÍCE137251.86.0:29:47.4900:11:20.93Diplom
139.D_M30Tomáš Králík () Hradec Králové19991.126.0:52:06.1100:14:47.51Diplom
140.K_ZMarta Gogolínová () Hlučín107526.54.0:29:50.7600:11:24.20Diplom
140.D_M40Martin Houdek () Frýdek-Místek13226.127.0:52:07.7900:14:49.19Diplom
141.K_ZLenka Bohmová () EMOS102227.55.0:29:51.8800:11:25.32Diplom
141.D_Z30Hana Cigánková () Hlučín5113.14.0:52:18.6900:15:00.09Diplom
142.K_MMartin Čačaný () sám za seba...103252.87.0:29:53.6600:11:27.10Diplom
142.D_M30Tomáš Novák () Těrlicko46592.128.0:52:25.2800:15:06.68Diplom
143.K_ZElzbieta Stacherska () Ostrava131928.56.0:29:54.3200:11:27.76Diplom
143.D_M40David Machálek () SK ČERNÉ PLÍCE23827.129.0:52:26.4300:15:07.83Diplom
144.K_Z40Monika KOČVAROVÁ () Ostrava11559.57.0:29:54.8700:11:28.31Diplom
144.D_M30Jaroslav Tomáš () Ostrava37693.130.0:52:43.9000:15:25.30Diplom
145.K_Z40Xenie Kulovaná () Praha 4119310.58.0:29:55.4000:11:28.84Diplom
145.D_M30Alkesandr Piramidov () Nový Jičín29494.131.0:52:44.4100:15:25.81Diplom
146.K_Z40Ivana Vyhňáková () Brušperk145911.59.0:29:55.7500:11:29.19Diplom
146.D_M30Jan Walter Weiss () Ostrava40795.132.0:52:46.2300:15:27.63Diplom
147.K_ZKateřina Nová () Valašské Meziříčí124229.60.0:29:58.6900:11:32.13Diplom
147.D_M40Martin Hudymač () Opava14128.133.0:52:46.7400:15:28.14Diplom
148.K_Z40Lucie Manhica () Hlučín121312.61.0:29:58.9500:11:32.39Diplom
148.D_M30Ivan Karas () Ostrava - Poruba46096.134.0:52:50.7600:15:32.16Diplom
149.K_MMichal Rajnoch () Ostrava128753.88.0:30:02.0800:11:35.52Diplom
149.D_Z40Marie Konecna () Kopřivnice1862.15.0:52:53.4900:15:34.89Diplom
150.K_Z23Lenka Kocurová () Píšť115421.62.0:30:03.9400:11:37.38Diplom
150.D_M30Martin Pargač () Ostrava28097.135.0:52:54.5700:15:35.97Diplom
151.K_ZTereza Zemčáková () Ostrava142230.63.0:30:03.9900:11:37.43Diplom
151.D_M40Marcel Tison () MT Fitness37429.136.0:52:58.1300:15:39.53Diplom
152.K_Z40Radka Šotkovská () Vratimov134613.64.0:30:05.4600:11:38.90Diplom
152.D_M30Jakub Siwek () SRTG Orlová32698.137.0:53:00.3700:15:41.77Diplom
153.K_MMartin Šajna () Jistebník133654.89.0:30:06.2900:11:39.73Diplom
153.D_M30Jan Hruška () Řepiště13999.138.0:53:04.4500:15:45.85Diplom
154.K_Z23Viktorie Vltavská () Ostrava138922.65.0:30:06.4000:11:39.84Diplom
154.D_M50Jiří Bystřičan () slezská ostrava4811.139.0:53:11.3100:15:52.71Diplom
155.K_Z23Natalie Marešová () Hladnovské gazely121523.66.0:30:06.8900:11:40.33Diplom
155.D_Z40Michaela Rychecka () Krmelín3093.16.0:53:19.6300:16:01.03Diplom
156.K_ZMonika Jašková () Příbor112231.67.0:30:07.6100:11:41.05Diplom
156.D_M30Martin Hadrava () Ostrava438100.140.0:53:25.6900:16:07.09Diplom
157.K_Z23Marcela Parolková () Ostrava125324.68.0:30:12.3400:11:45.78Diplom
157.D_M30Lukáš Trefil () První softtenisový klub Havířov379101.141.0:53:26.9500:16:08.35Diplom
158.K_Z40Jana Suchá () Kunzov run team132514.69.0:30:12.8000:11:46.24Diplom
158.D_M30Marek Klemenc () Hať179102.142.0:53:29.5900:16:10.99Diplom
159.K_Z23Leona Fuisová () Ostrava106525.70.0:30:13.0600:11:46.50Diplom
159.D_M40Pavel Pytlik () Havířov - Město29930.143.0:53:30.0100:16:11.41Diplom
160.K_ZPavla Dřízgová () Frýdek-Místek105132.71.0:30:17.8400:11:51.28Diplom
160.D_M30Adam Fišer () Envir & Power Ostrava91103.144.0:53:30.1000:16:11.50Diplom
161.K_ZRadka Klímková () Ostrava115133.72.0:30:18.2000:11:51.64Diplom
161.D_M30Petr štrámek () Strančice500104.145.0:53:34.4600:16:15.86Diplom
162.K_MMatěj Čejka () Ostrava103355.90.0:30:18.7300:11:52.17Diplom
162.D_M30Luděk Sikora () Ostrava324105.146.0:53:42.3600:16:23.76Diplom
163.K_ZJana Vičarová () Frenštát pod Radhoštěm138534.73.0:30:19.7800:11:53.22Diplom
163.D_M40Petr Lobiš () Nový Jičín46431.147.0:53:46.6800:16:28.08Diplom
164.K_ZVeronika Reznickova () Kunčice pod Ondřejníkem129135.74.0:30:19.8700:11:53.31Diplom
164.D_Z30Magda Šmajstrlová () Frenštát pod Radhoštěm35814.17.0:53:46.8100:16:28.21Diplom
165.K_Z40Hana Plemeníková () Stará Bělá126315.75.0:30:21.1100:11:54.55Diplom
165.D_M40Zdeněk Vojkůvka () Karviná - Mizerov39832.148.0:53:47.0300:16:28.43Diplom
166.K_Z23Jana Neuwirthová () Klimkovice123926.76.0:30:22.6800:11:56.12Diplom
166.D_Z30Jana Varyšová () Opava38915.18.0:53:47.5400:16:28.94Diplom
167.K_ZSabina Vaňková () Ostrava137336.77.0:30:22.8800:11:56.32Diplom
167.D_M30Jakub Pavliska () BBFM / Huisman282106.149.0:53:49.6900:16:31.09Diplom
168.K_Z23Markéta Kvitová () SDH Libhošť119427.78.0:30:22.8900:11:56.33Diplom
168.D_M30Karel Antošík () Vřesina5107.150.0:53:50.4300:16:31.83Diplom
169.K_ZRenáta Adámková () Hlučín100437.79.0:30:25.3400:11:58.78Diplom
169.D_M40Roman Fojtík () První softtenisový klub Havířov9233.151.0:53:51.9500:16:33.35Diplom
170.K_ZKlára Scheffcziková () Bohuslavice130738.80.0:30:25.4900:11:58.93Diplom
170.D_M30Pavel Nelešovský () Suché lazce265108.152.0:53:52.2700:16:33.67Diplom
171.K_Z40Soňa Mohylová () Frýdek-Místek122516.81.0:30:26.3000:11:59.74Diplom
171.D_Z30Kateřina Müllerová () Night Run Team816.19.0:54:01.7200:16:43.12Diplom
172.K_ZLucie Králová () Ostrava-Zábřeh117039.82.0:30:28.4800:12:01.92Diplom
172.D_M30Jaroslav Faldyna () 441109.153.0:54:08.1300:16:49.53Diplom
173.K_MJakub Polášek () Ostrava127156.91.0:30:28.8100:12:02.25Diplom
173.D_Z30Inge Galiova () Petrovice u Karviné10117.20.0:54:08.3400:16:49.74Diplom
174.K_ZPetra Janáčková () Hodslavice111540.83.0:30:29.0300:12:02.47Diplom
174.D_M40Robert Sroka () Mikulovice34234.154.0:54:12.7900:16:54.19Diplom
175.K_M40Kamil Zbořil () Šenov140116.92.0:30:29.9800:12:03.42Diplom
175.D_M40Pavel Možíš () Frýdlant nad Ostravicí26135.155.0:54:13.1200:16:54.52Diplom
176.K_ZJana Ožanová () Čeladná124741.84.0:30:30.8100:12:04.25Diplom
176.D_Z40Jana Cimprichová () Šenov554.21.0:54:13.4200:16:54.82Diplom
177.K_Z23Natálie Vašků () Komonec BIKE TEAM137828.85.0:30:32.0800:12:05.52Diplom
177.D_M50Martin Trenčina () Ostrava38012.156.0:54:16.7800:16:58.18Diplom
178.K_Z40Petra Morská () Havířov123117.86.0:30:32.3300:12:05.77Diplom
178.D_Z30Radka Bukovská () Čeladná4218.22.0:54:19.0900:17:00.49Diplom
179.K_ZEva Walderová () Zasloužilé matky139742.87.0:30:34.1800:12:07.62Diplom
179.D_M30Andreas Lefenda () Hlučín448110.157.0:54:19.9300:17:01.33Diplom
180.K_Z23Žaneta Popková () innogy127529.88.0:30:35.8300:12:09.27Diplom
180.D_M40Leonard Adamec () ARTMEDICA CENTRUM336.158.0:54:21.1400:17:02.54Diplom
181.K_ZVeronika Brázdilová () Havířov146843.89.0:30:36.5600:12:10.00Diplom
181.D_Z30Veronika Kaděrová () SRTG Orlová16319.23.0:54:25.6600:17:07.06Diplom
182.K_M40Jaroslav Řeháček () 130017.93.0:30:37.4900:12:10.93Diplom
182.D_M40Miroslav Hammer () Vratimov11537.159.0:54:27.4800:17:08.88Diplom
183.K_ZMonika Urbančíková () Hlučín-Bobrovníky136644.90.0:30:41.3900:12:14.83Diplom
183.D_Z30Petra Gavendová () Velká Polom10420.24.0:54:36.3000:17:17.70Diplom
184.K_ZJana Mejstříková () Ostrava122145.91.0:30:43.8200:12:17.26Diplom
184.D_M40Michal Tomek () Ostrava-Muglinov37738.160.0:54:37.1700:17:18.57Diplom
185.K_Z40Petra Tůmová () Ústí nad Labem136318.92.0:30:44.6700:12:18.11Diplom
185.D_M30Tomáš Bartoš () Ostrava14111.161.0:54:40.0800:17:21.48Diplom
186.K_ZGabriela Babicová () Otice101046.93.0:30:45.5600:12:19.00Diplom
186.D_M30Jan Mikšovič () innogy257112.162.0:54:44.5600:17:25.96Diplom
187.K_ZBarbora Šimonová () Opava133947.94.0:30:45.6000:12:19.04Diplom
187.D_Z30MONIKA KRBCOVÁ () Florbalky20221.25.0:54:50.2300:17:31.63Diplom
188.K_ZKateřina Nogolová () Těrlicko124148.95.0:30:47.0400:12:20.48Diplom
188.D_M30Pavel Friedel () Polanka nad Odrou98113.163.0:54:54.4300:17:35.83Diplom
189.K_Z40Olga Ivánková () Český Těšín111219.96.0:30:47.1800:12:20.62Diplom
189.D_Z30Pavlína Pěknicová () Dobroslavice28822.26.0:54:58.1200:17:39.52Diplom
190.K_M23Vítězslav Toř () Baška136221.94.0:30:49.2700:12:22.71Diplom
190.D_M30Petr Grabacki () Havířov106114.164.0:54:58.6700:17:40.07Diplom
191.K_Z23Tereza Poledníková () Karviná - Ráj127230.97.0:30:49.4700:12:22.91Diplom
191.D_Z40Renáta Šimůnková () Sokol Hrabůvka3555.27.0:55:05.2500:17:46.65Diplom
192.K_ZMarkéta Keprtová () Ostrava114149.98.0:30:54.9500:12:28.39Diplom
192.D_M50Pavel Bandík () SK ČERNÉ PLÍCE1113.165.0:55:07.0800:17:48.48Diplom
193.K_M40Marek Jiskra () ASICS FrontRunner112618.95.0:30:58.3700:12:31.81Diplom
193.D_Z40Lucie Matlochová () Hlučín2486.28.0:55:07.1900:17:48.59Diplom
194.K_ZIveta Hanzelková () Ostrava-Hrabova108250.99.0:31:01.7200:12:35.16Diplom
194.D_M50Marek štěpán () Ostrava46814.166.0:55:09.3400:17:50.74Diplom
195.K_ZMartina Macáková () innogy120851.100.0:31:03.6100:12:37.05Diplom
195.D_M30Martin Čech () Havířov-Podlesí58115.167.0:55:12.8500:17:54.25Diplom
196.K_MJakub Calabro () innogy111457.96.0:31:03.7100:12:37.15Diplom
196.D_M30Lukáš Stařičný () Dolní Lutyně345116.168.0:55:13.3100:17:54.71Diplom
197.K_M40Georgios Papazachariou () DSV Road a.s.125219.97.0:31:09.6700:12:43.11Diplom
197.D_Z30Petra Macigová () Hranice23523.29.0:55:13.8600:17:55.26Diplom
198.K_ZVeronika Riemlová () DK1 sport team129252.101.0:31:12.3800:12:45.82Diplom
198.D_M30Martin Smolka () Ludgeřovice334117.169.0:55:19.5500:18:00.95Diplom
199.K_M40Jaroslav Tekelík () Havířov-Šumbark135520.98.0:31:12.4400:12:45.88Diplom
199.D_M30Jakub Kohouek () SDH Poličná184118.170.0:55:20.6200:18:02.02Diplom
200.K_Z40Lada Klimova () Brno115220.102.0:31:17.5700:12:51.01Diplom
200.D_M30Pavel Wawrosz () 406119.171.0:55:20.6700:18:02.07Diplom
201.K_ZKarolína Holešová () Janovice109253.103.0:31:26.3500:12:59.79Diplom
201.D_M30Jindřich Srb () Night Run Team99120.172.0:55:21.6200:18:03.02Diplom
202.K_ZMarkéta Gdulová () Rychlá rota107254.104.0:31:28.0600:13:01.50Diplom
202.D_Z40Ivana Keňová () Kunčice pod Ondřejníkem1747.30.0:55:25.1200:18:06.52Diplom
203.K_Z40Táňa Ciferská () OKIN FACILITY103121.105.0:31:31.4300:13:04.87Diplom
203.D_Z40Lenka Beinhauerová () Opava248.31.0:55:26.1200:18:07.52Diplom
204.K_MTomáš Harvánek () Bez143558.99.0:31:34.7400:13:08.18Diplom
204.D_M30Zdeněk Hurník () Vřesina456121.173.0:55:32.5900:18:13.99Diplom
205.K_ZKateřina Vlachová () Branky138655.106.0:31:35.3600:13:08.80Diplom
205.D_Z30Martina Zabavská () Ostrava41224.32.0:55:38.4900:18:19.89Diplom
206.K_ZPavla Senftová () NN1617130656.107.0:31:38.4900:13:11.93Diplom
206.D_M30Miroslav Břemek () DK1 sport team40122.174.0:55:38.9900:18:20.39Diplom
207.K_M40Jozef Golas () 146321.100.0:31:38.8800:13:12.32Diplom
207.D_M40Daniel Kozel () Kravaře19539.175.0:55:39.1600:18:20.56Diplom
208.K_ZMarie Hajdová () NN1617108057.108.0:31:38.9300:13:12.37Diplom
208.D_Z50Jitka Pachulova () Ostrava2781.33.0:55:43.1700:18:24.57Diplom
209.K_ZMarkéta Labajová () BlogRun119758.109.0:31:39.8700:13:13.31Diplom
209.D_Z30Jana Orlíková () Ostrava27425.34.0:55:44.0300:18:25.43Diplom
210.K_M40Richard Demel () Jakubčovice nad Odrou104022.101.0:31:50.6000:13:24.04Diplom
210.D_M30Damian Golabek () Wroclaw105123.176.0:55:50.9300:18:32.33Diplom
211.K_ZJana Kramerová () 117159.110.0:31:52.0000:13:25.44Diplom
211.D_Z30Lucie Křižánková () Vendryně20726.35.0:55:53.6400:18:35.04Diplom
212.K_Z23Julie Jarošová () Kptcompany112131.111.0:31:52.1700:13:25.61Diplom
212.D_Z30Veronika Miková () Ostrava25627.36.0:55:54.2100:18:35.61Diplom
213.K_ZZuzana Němečková () Ostrava123860.112.0:31:53.2900:13:26.73Diplom
213.D_M30Tomáš Grasser () Ostrava109124.177.0:55:54.2600:18:35.66Diplom
214.K_Z23Johana Němečková () Ostrava123732.113.0:31:53.4700:13:26.91Diplom
214.D_Z30Karin Grasserová () Ostrava11028.37.0:55:54.3200:18:35.72Diplom
215.K_ZLenka Diaková () Bravantice104161.114.0:31:56.9300:13:30.37Diplom
215.D_Z30Petra Zonková () Opava42029.38.0:55:55.3600:18:36.76Diplom
216.K_M40Marcel Koch () OKIN FACILITY115623.102.0:31:57.6500:13:31.09Diplom
216.D_M30Michal Koreň () slezská ostrava434125.178.0:55:58.1500:18:39.55Diplom
217.K_ZPavlína Damjanovová () Ostrava103762.115.0:31:59.6400:13:33.08Diplom
217.D_M40Miroslav Čulík () Ostrava6240.179.0:56:10.0500:18:51.45Diplom
218.K_MŠimon Robenek () Ostrava129559.103.0:32:00.1300:13:33.57Diplom
218.D_M40Jakub Michálka () ARGOS a.s.25441.180.0:56:10.9000:18:52.30Diplom
219.K_ZAndrea Rašková () Ostrava128963.116.0:32:00.1400:13:33.58Diplom
219.D_Z30Markéta Dluhošová () innogy7130.39.0:56:12.1000:18:53.50Diplom
220.K_ZŠárka Šúmska () Lipník nad Bečvou135264.117.0:32:01.4300:13:34.87Diplom
220.D_M30david hroch () Frýdek-Místek445126.181.0:56:12.2200:18:53.62Diplom
221.K_ZMichaela Polehlová () Dracoolino127365.118.0:32:01.5100:13:34.95Diplom
221.D_M30Radek Myška () Skuteč262127.182.0:56:15.3300:18:56.73Diplom
222.K_MJiří Brož () Frýdek-Místek102860.104.0:32:01.7100:13:35.15Diplom
222.D_Z40Margarita Tavandzi () Bohumín3739.40.0:56:17.7200:18:59.12Diplom
223.K_ZTereza Moravcová () Nerasťačky122966.119.0:32:01.8600:13:35.30Diplom
223.D_M40Radek Kozelský () Bistec19642.183.0:56:18.0700:18:59.47Diplom
224.K_ZLenka Vacková () Přerov136767.120.0:32:02.2600:13:35.70Diplom
224.D_M40Petr Čepelka () Frýdlant nad Ostravicí5943.184.0:56:21.3800:19:02.78Diplom
225.K_ZAndrea Marková () Ostrava121668.121.0:32:07.7000:13:41.14Diplom
225.D_M30Juraj Melo () Brno252128.185.0:56:22.8000:19:04.20Diplom
226.K_M40Marián Lehocký () Night Run Team100724.105.0:32:12.8300:13:46.27Diplom
226.D_M30Jan Chrástek () Řepiště147129.186.0:56:27.9400:19:09.34Diplom
227.K_Z23Nikola Steffek () Bohuslavice132133.122.0:32:13.3300:13:46.77Diplom
227.D_M30Pavel Janočko () Ostrava154130.187.0:56:28.2100:19:09.61Diplom
228.K_Z40Zuzana Rabiňáková () Bruntál128522.123.0:32:13.4000:13:46.84Diplom
228.D_M30Václav Piekarczyk () Píšť292131.188.0:56:29.9700:19:11.37Diplom
229.K_Z23Ema Fialová () ARTMEDICA CENTRUM105734.124.0:32:13.8200:13:47.26Diplom
229.D_Z40Šárka Perůtková () Studénka29010.41.0:56:30.1900:19:11.59Diplom
230.K_MTomáš Miketa () Hlučín122261.106.0:32:13.8900:13:47.33Diplom
230.D_Z30Lucie Kučerová () Bohumín21231.42.0:56:32.0700:19:13.47Diplom
231.K_Z23Karolína Adamcová () ARTMEDICA CENTRUM100135.125.0:32:14.7000:13:48.14Diplom
231.D_Z30Helena Kniežová () innogy18232.43.0:56:44.0200:19:25.42Diplom
232.K_Z40Pavlína Jurčová () SmilingGirls112923.126.0:32:15.0200:13:48.46Diplom
232.D_Z40Karolina Myšková () Říčany26311.44.0:56:45.4900:19:26.89Diplom
233.K_Z40Iveta Prokopová () Ostrava144224.127.0:32:15.5300:13:48.97Diplom
233.D_M30Jan Chromek () Ostrava149132.189.0:56:48.8300:19:30.23Diplom
234.K_ZNikola Sládková () Ostrava - Poruba131269.128.0:32:17.1300:13:50.57Diplom
234.D_Z30Tereza Bebenek () Horní Suchá2033.45.0:56:50.1800:19:31.58Diplom
235.K_Z23Ema Korduliaková () Dolní Benešov116536.129.0:32:17.1500:13:50.59Diplom
235.D_M50Jiří Kořenek () Zdravá výživa Vsetín18915.190.0:56:52.4800:19:33.88Diplom
236.K_Z40Radka Franková () Tři sestry106225.130.0:32:17.9600:13:51.40Diplom
236.D_M30Radek Košťál () innogy190133.191.0:56:52.6000:19:34.00Diplom
237.K_ZVeronika Masopustová () Tvrdí boxeři121770.131.0:32:19.1000:13:52.54Diplom
237.D_Z30Simona Komadezová () Ostrava - Poruba43234.46.0:56:55.1500:19:36.55Diplom
238.K_Z40Zdeňka Jurečková () Nový Jičín113026.132.0:32:23.6600:13:57.10Diplom
238.D_M30Ľubomír Sokolovský () Ostrava337134.192.0:56:56.9000:19:38.30Diplom
239.K_ZIveta Münsterová () Studénka123371.133.0:32:23.7200:13:57.16Diplom
239.D_Z30Jana Belešová () Ostrava2535.47.0:56:56.9900:19:38.39Diplom
240.K_Z40Marcela Kolínková () Kobry115827.134.0:32:23.9100:13:57.35Diplom
240.D_M40Pavel Wrožyna () Dolní Lutyně41144.193.0:57:01.8900:19:43.29Diplom
241.K_Z40Simona Žárska () Kobry140928.135.0:32:24.5300:13:57.97Diplom
241.D_M30Tomáš Bartusek () GUG.cz15135.194.0:57:04.8300:19:46.23Diplom
242.K_Z40Kateřina Válková () Kobry137029.136.0:32:24.7300:13:58.17Diplom
242.D_Z30Šárka Lipowská () Ostrava22936.48.0:57:16.4500:19:57.85Diplom
243.K_ZRenáta Kukučková () Ostrava-Hrabova119072.137.0:32:25.0000:13:58.44Diplom
243.D_M30David Grobař () Vratimov112136.195.0:57:17.6500:19:59.05Diplom
244.K_Z40Radka Volfová () Havířov142630.138.0:32:26.3200:13:59.76Diplom
244.D_Z30Gabriela Švajdová () Zlaté Hory36937.49.0:57:24.1800:20:05.58Diplom
245.K_MRostislav Cholasta () innogy110462.107.0:32:32.1100:14:05.55Diplom
245.D_Z30Weronika Hlisnikowská () Vendryně12338.50.0:57:24.2500:20:05.65Diplom
246.K_ZTereza Kulhavá () innogy119173.139.0:32:33.5900:14:07.03Diplom
246.D_M40Petr Hlavica () Ostrava12245.196.0:57:31.4900:20:12.89Diplom
247.K_M40Tomáš Prda () Štítina127925.108.0:32:34.4100:14:07.85Diplom
247.D_Z30Pavla Lukšová () Ježek na kopci23439.51.0:57:33.4900:20:14.89Diplom
248.K_M40Radek Dvořák () DSV Road a.s.105426.109.0:32:36.3700:14:09.81Diplom
248.D_M40Roman Foldyna () Ostrava9346.197.0:57:40.1300:20:21.53Diplom
249.K_Z40Lenka Cholevová () Nový Jičín110631.140.0:32:36.4100:14:09.85Diplom
249.D_M30Filip Golasowski () 462137.198.0:57:45.7300:20:27.13Diplom
250.K_ZZuzana Bajgarová () Ostrava101374.141.0:32:40.8400:14:14.28Diplom
250.D_Z30Světlana Janásková () Bohumín15140.52.0:57:51.3100:20:32.71Diplom
251.K_ZMarketa Solnická () Frýdek-Místek131575.142.0:32:41.5000:14:14.94Diplom
251.D_M30Lukáš Wenglorz () Orlová-Lutyně408138.199.0:57:51.6900:20:33.09Diplom
252.K_MJakub Herrmann () Hlučín108863.110.0:32:42.0600:14:15.50Diplom
252.D_Z30Veronika Lukovská () Olomouc23341.53.0:57:55.1300:20:36.53Diplom
253.K_ZTereza Karpitová () Ludgeřovice113876.143.0:32:42.3500:14:15.79Diplom
253.D_Z50Jarmila Petrová () Frýdek-Místek2912.54.0:57:55.4900:20:36.89Diplom
254.K_Z40Petra Bernfeldova () Ostravaci101832.144.0:32:43.8000:14:17.24Diplom
254.D_M30Stanislav Křesina () Mordor206139.200.0:57:55.5500:20:36.95Diplom
255.K_Z40Monika Ivanovová () Ostrava111333.145.0:32:44.1100:14:17.55Diplom
255.D_Z30Anna Durajová () Ostrava8042.55.0:58:01.3200:20:42.72Diplom
256.K_Z40Jana Pondělíčková () Ostravaci127434.146.0:32:44.3500:14:17.79Diplom
256.D_M30Vítězslav Košťál () SK ČERNÉ PLÍCE191140.201.0:58:04.6200:20:46.02Diplom
257.K_M40Martin Rajdus () Ostrava128627.111.0:32:44.6700:14:18.11Diplom
257.D_Z30Tereza Janíková () Slavkov u Opavy15343.56.0:58:05.5500:20:46.95Diplom
258.K_ZPetra Havranova () Branky108477.147.0:32:45.8500:14:19.29Diplom
258.D_Z30Pavlína Chojnová () Spartan Race Training Group Karviná14544.57.0:58:06.0500:20:47.45Diplom
259.K_ZVeronika Šťastná () Branky134878.148.0:32:46.0200:14:19.46Diplom
259.D_Z30Michaela Neuwirtová () Ostrava26845.58.0:58:06.0800:20:47.48Diplom
260.K_M40Alexander Hálek () Opava144128.112.0:32:48.4100:14:21.85Diplom
260.D_Z30Veronika Bílá () Karviná3046.59.0:58:12.2900:20:53.69Diplom
261.K_ZLucie Svrčinová () Ostrava133179.149.0:32:49.9800:14:23.42Diplom
261.D_Z30Eliška Dvorská () 46747.60.0:58:22.1300:21:03.53Diplom
262.K_ZBohuslava Kruzova () Ostrava117980.150.0:32:50.5600:14:24.00Diplom
262.D_Z30Petra Žuchová () Ostrava42348.61.0:58:25.0200:21:06.42Diplom
263.K_Z40Michaela Pluskalova () Ostrava126435.151.0:32:51.0100:14:24.45Diplom
263.D_M30Tomáš Danišík () Dětmarovice66141.202.0:58:29.7700:21:11.17Diplom
264.K_M40Roman Varga () Velké Kunětice137529.113.0:32:51.2900:14:24.73Diplom
264.D_M30František Kubiš () 451142.203.0:58:39.2400:21:20.64Diplom
265.K_Z23Kristyna Pluskalova () Ostrava126537.152.0:32:51.3700:14:24.81Diplom
265.D_Z40Pavlína Bechná () Frýdek-Místek2312.62.0:58:39.4800:21:20.88Diplom
266.K_Z23Markéta Fialová () MY TEAM105838.153.0:32:52.7600:14:26.20Diplom
266.D_M40Tomáš Lípa () Zámeček Petrovice22847.204.0:58:39.5400:21:20.94Diplom
267.K_ZLucie Šipláková () Ostrava - Poruba134081.154.0:32:54.2100:14:27.65Diplom
267.D_M40Radek Urbanczyk () Zámeček Petrovice38448.205.0:58:40.0100:21:21.41Diplom
268.K_ZKateřina Ritzová () Opava129482.155.0:32:55.1500:14:28.59Diplom
268.D_Z30Klára Vacková () innogy38549.63.0:58:44.0200:21:25.42Diplom
269.K_M40Vlastimil Jenč () Opava141530.114.0:32:55.4700:14:28.91Diplom
269.D_Z30Klára Válková () Los Amateros MTB Bílovec38750.64.0:58:44.5300:21:25.93Diplom
270.K_M40Aleš Makúch () Orlová121231.115.0:32:58.6800:14:32.12Diplom
270.D_M30David Augustin () Ostrava450143.206.0:58:47.2000:21:28.60Diplom
271.K_ZLucie Pupíková () Valašské Meziříčí128483.156.0:32:59.7200:14:33.16Diplom
271.D_M30Tomáš Král () SRTG Opava198144.207.0:58:50.6800:21:32.08Diplom
272.K_ZKristýna Ganaj Němcová () innogy106984.157.0:33:05.6800:14:39.12Diplom
272.D_M30Jiří Salamon () Havířov312145.208.0:58:51.9800:21:33.38Diplom
273.K_ZPetra Drozdová () Fulnek105085.158.0:33:06.2800:14:39.72Diplom
273.D_Z30Lenka Staňková () innogy34451.65.0:58:56.0500:21:37.45Diplom
274.K_MDalibor Ganaj () innogy106864.116.0:33:06.7800:14:40.22Diplom
274.D_M30Dennis Hennhofer () Kravaře121146.209.0:58:59.8400:21:41.24Diplom
275.K_ZMarie Pospíšilová () Ostrava127886.159.0:33:08.0900:14:41.53Diplom
275.D_Z40Vladimíra Drgová () Frýdek-Místek47013.66.0:59:03.2900:21:44.69Diplom
276.K_ZAnna Crhová () Ostrava109487.160.0:33:08.1600:14:41.60Diplom
276.D_M40Rostislav Zlý () Palkovice47149.210.0:59:03.4300:21:44.83Diplom
277.K_M40Michal Pertzian () VU SZ125632.117.0:33:08.3200:14:41.76Diplom
277.D_M30Martin Drozdek () Ostrava75147.211.0:59:04.7300:21:46.13Diplom
278.K_ZKateřina Plandorová () innogy126288.161.0:33:09.1000:14:42.54Diplom
278.D_Z30Jana Turčekov? () Šenov u NJ38152.67.0:59:07.5200:21:48.92Diplom
279.K_Z40Denisa Kuběnová () Frenštát pod Radhoštěm118636.162.0:33:12.4800:14:45.92Diplom
279.D_Z40Kateřina Horklová () Frýdek-Místek13014.68.0:59:11.9600:21:53.36Diplom
280.K_ZEva Pavlasová () bestagility146189.163.0:33:13.0600:14:46.50Diplom
280.D_M60Dědek Beskydský () Klub důchodců Orlová291.212.0:59:13.0000:21:54.40Diplom
281.K_ZNicolle Šťastná () Praha134990.164.0:33:13.7000:14:47.14Diplom
281.D_Z30Kateřina Kunčická () Albrechtice21853.69.0:59:15.1300:21:56.53Diplom
282.K_ZAdriana Slezáková () Těrlicko146291.165.0:33:13.8000:14:47.24Diplom
282.D_Z30Martina Thunová () Rožnov pod Radhoštěm3354.70.0:59:16.9100:21:58.31Diplom
283.K_MPetr Bartuška () Praha101565.118.0:33:14.3200:14:47.76Diplom
283.D_Z30Simona Machovská () Žilina24055.71.0:59:17.4900:21:58.89Diplom
284.K_Z23Terezie Zajíčková () Rychvald143039.166.0:33:15.1300:14:48.57Diplom
284.D_Z30Hana Klusová () Havířov18156.72.0:59:21.3100:22:02.71Diplom
285.K_ZVeronika Vycudilíková () Okin139592.167.0:33:15.8000:14:49.24Diplom
285.D_M30Lukáš Schwarc () Ostrava321148.213.0:59:34.2700:22:15.67Diplom
286.K_MPavel Konečný () team_KONEČNÝ146066.119.0:33:17.8000:14:51.24Diplom
286.D_M30Michal Kučera () Polanka nad Odrou444149.214.0:59:38.7700:22:20.17Diplom
287.K_ZMartina Sládková () innogy131193.168.0:33:18.5400:14:51.98Diplom
287.D_M30Lukáš Kotkolík () Ostrava192150.215.0:59:41.9900:22:23.39Diplom
288.K_M40Roman Vltavský () Ostrava139133.120.0:33:20.2000:14:53.64Diplom
288.D_M30Milan Slováček () Run4Life333151.216.0:59:42.5700:22:23.97Diplom
289.K_ZIveta Rakoczyová () Ostrava128894.169.0:33:21.6200:14:55.06Diplom
289.D_M30David Labanič () Tough Guys221152.217.0:59:46.4800:22:27.88Diplom
290.K_ZBarbora Pagáčová () Ostrava124895.170.0:33:21.7600:14:55.20Diplom
290.D_Z30Zuzana Vystrčilová () innogy40557.73.0:59:47.0800:22:28.48Diplom
291.K_M23Jaroslav V???? () Čavisov145322.121.0:33:23.3700:14:56.81Diplom
291.D_M40Radovan Číž () Petřvald6150.218.0:59:51.6500:22:33.05Diplom
292.K_Z23Adriana Peřichová () Krásné Pole125740.171.0:33:23.4700:14:56.91Diplom
292.D_Z30Jana ŠPIRKOVÁ () Florbalky36358.74.0:59:51.7400:22:33.14Diplom
293.K_Z40Jaroslava Indrová () Báječné ženy v běhu110837.172.0:33:25.7800:14:59.22Diplom
293.D_Z40Kateřina Schneiderová () Opava31815.75.0:59:52.0100:22:33.41Diplom
294.K_Z40Simona Nováčková () Mamka a Tom124438.173.0:33:28.4500:15:01.89Diplom
294.D_Z40Andrea Kulíšková () GP Power Team21716.76.0:59:53.3600:22:34.76Diplom
295.K_ZBarbora Nováková () innogy124596.174.0:33:36.5200:15:09.96Diplom
295.D_Z30Kateřina Kulhánková () Praha 1121559.77.0:59:53.3700:22:34.77Diplom
296.K_M40Radek Dybal () Vřesina u Ostravy141734.122.0:33:37.1500:15:10.59Diplom
296.D_M30Michal Stavinoha () Run4Life346153.219.0:59:54.3600:22:35.76Diplom
297.K_ZNikola Seidlová () CMN s.r.o Renault Passion for life130497.175.0:33:38.0300:15:11.47Diplom
297.D_Z30Lucie Vašková () Sám sobě si39260.78.0:59:55.8700:22:37.27Diplom
298.K_MOndřej Konečný () Bruntál116167.123.0:33:39.1300:15:12.57Diplom
298.D_Z30Izabella Pientoková () Smilovice29361.79.0:59:56.6000:22:38.00Diplom
299.K_ZMarkéta Havriláková () Ostrava108598.176.0:33:39.2300:15:12.67Diplom
299.D_M30Lucjan Rucki () Tatrzańscy Wilcy306154.220.0:59:56.6500:22:38.05Diplom
300.K_ZKateřina Matušková () Bruntál121899.177.0:33:39.2600:15:12.70Diplom
300.D_M30Petr Osadnik () Čeladná275155.221.0:59:59.6800:22:41.08Diplom
301.K_ZAndrea Šnapková () Rychvaldští běžci1345100.178.0:33:43.6300:15:17.07Diplom
301.D_Z30Natálie Dančová () Hlučín6462.80.1:00:01.6800:22:43.08Diplom
302.K_Z40Radka Jandáková () Karviná111739.179.0:33:43.9100:15:17.35Diplom
302.D_Z40Kateřina Dančová () Hlučín6517.81.1:00:01.7000:22:43.10Diplom
303.K_Z40Markéta Kukrechtová () Petrovice u Karviné118940.180.0:33:45.0500:15:18.49Diplom
303.D_Z30Jana Spustová () Ostrava34163.82.1:00:01.7900:22:43.19Diplom
304.K_Z40Marie Kulhavá () Orlová119241.181.0:33:51.4100:15:24.85Diplom
304.D_M50Petr Naar () Ostrava26416.222.1:00:05.2000:22:46.60Diplom
305.K_ZKarina Fuková () Rozběháme Havířov1066101.182.0:33:51.6400:15:25.08Diplom
305.D_Z50Pavla Šimčíková () Orlová3533.83.1:00:05.4200:22:46.82Diplom
306.K_ZJarmila Rehwaldová () Krmelín1290102.183.0:33:51.9000:15:25.34Diplom
306.D_Z30Eva Klusová () Havířov44264.84.1:00:07.2800:22:48.68Diplom
307.K_ZBarbora Skotnicová () Morávka1310103.184.0:33:52.9400:15:26.38Diplom
307.D_M30Tomáš Špacír () Ostrava362156.223.1:00:09.0800:22:50.48Diplom
308.K_ZMonika Kuchnová () Ostrava1447104.185.0:33:55.7800:15:29.22Diplom
308.D_Z30Lenka Mrková () Ostrava43065.85.1:00:15.2500:22:56.65Diplom
309.K_ZAdéla Řeháčková () Těškovice1301105.186.0:34:03.3900:15:36.83Diplom
309.D_Z40Martina Bamhorová () Ostrava1018.86.1:00:16.1700:22:57.57Diplom
310.K_Z40Martina Frenková () Šenov106342.187.0:34:03.5400:15:36.98Diplom
310.D_M50Jiří Horák () Nový Jičín45917.224.1:00:18.4300:22:59.83Diplom
311.K_ZVeronika Tobiášová () slezská ostrava1360106.188.0:34:03.8400:15:37.28Diplom
311.D_M50Marcel Cimprich () Šenov5418.225.1:00:25.3800:23:06.78Diplom
312.K_ZLucie Lišková () Nový Jičín1204107.190.0:34:07.7400:15:41.18Diplom
312.D_Z40Sylva Sládečková () Ostrava33119.87.1:00:32.0500:23:13.45Diplom
313.K_ZKateřina Jurošková () Nový Jičín1132108.189.0:34:07.7400:15:41.18Diplom
313.D_Z30Kamilová Musilová () Praha60066.88.1:00:35.9000:23:17.30Diplom
314.K_ZVeronika Drdová () Petřvald1049109.191.0:34:11.0000:15:44.44Diplom
314.D_Z30Anna Kubalová () Ostrava20867.89.1:00:38.2200:23:19.62Diplom
315.K_ZPetra Grobařová () Ostrava1079110.192.0:34:16.4900:15:49.93Diplom
315.D_Z30Lenka Hrubá () Bohuslavice13768.90.1:00:46.3200:23:27.72Diplom
316.K_ZMichaela Kavková () innogy1139111.193.0:34:16.5100:15:49.95Diplom
316.D_M50Jiří Nesit () Brušperk26719.226.1:00:52.7600:23:34.16Diplom
317.K_Z23Zuzana Kuběnová () Frenštát pod Radhoštěm118741.194.0:34:17.4000:15:50.84Diplom
317.D_M30Lukáš Líbal () Praha227157.227.1:00:55.2000:23:36.60Diplom
318.K_ZPetra Gasparikova () Vendryně1070112.195.0:34:18.1200:15:51.56Diplom
318.D_Z30Anna Chrobáková () Ostrava14869.91.1:00:55.2300:23:36.63Diplom
319.K_MLukáš Labaj () Milíkov u Jablunkova119668.124.0:34:18.2900:15:51.73Diplom
319.D_M40Martin Tureček () Karviná38251.228.1:00:56.2300:23:37.63Diplom
320.K_ZKateřina Kaletová () Havířov1135113.196.0:34:19.5400:15:52.98Diplom
320.D_M30René Bolz () Olomouc38158.229.1:00:57.4900:23:38.89Diplom
321.K_MVojtěch Krampota () Czech Ultram Team117369.125.0:34:24.1600:15:57.60Diplom
321.D_Z40Markéta Levingerová () innogy22620.92.1:00:59.7700:23:41.17Diplom
322.K_ZKarolína Dordová () Czech Ultram Team1046114.197.0:34:24.5200:15:57.96Diplom
322.D_M30Ondřej Soukup () Ostrava - Poruba338159.230.1:01:04.9700:23:46.37Diplom
323.K_ZIveta Richterová () Pustá Polom1293115.198.0:34:25.2000:15:58.64Diplom
323.D_M50Jiří HRDINA () Ostrava13520.231.1:01:09.1000:23:50.50Diplom
324.K_Z40Věra Svačinová () Dolní Lutyně132843.199.0:34:27.0900:16:00.53Diplom
324.D_M30Pavel Cihlář () Skripkov run53160.232.1:01:12.4700:23:53.87Diplom
325.K_Z23Lucie Zvoníčková () Night Run Team102342.200.0:34:31.0100:16:04.45Diplom
325.D_Z40Silvie Janečková () Ostrava15221.93.1:01:13.6700:23:55.07Diplom
326.K_ZLucie Bajnarová () Bohumín1014116.201.0:34:32.9500:16:06.39Diplom
326.D_Z40Lada Vojtková () Havířov39922.94.1:01:14.9400:23:56.34Diplom
327.K_ZMichaela Mazánová () Ostrava - Poruba1219117.202.0:34:37.3400:16:10.78Diplom
327.D_Z30Stanislava Lisová () Karviná23070.95.1:01:16.8900:23:58.29Diplom
328.K_ZLucie Křívová () Ostrava1184118.203.0:34:43.6400:16:17.08Diplom
328.D_Z30Veronika Mikolajková () Plesná25571.96.1:01:17.5400:23:58.94Diplom
329.K_ZTereza Křívová () TURBO ŚNECI1183119.204.0:34:43.7000:16:17.14Diplom
329.D_Z40Karla Hartmannová () Kobeřice12023.97.1:01:23.6500:24:05.05Diplom
330.K_ZTereza Zítková () Svojšice1406120.205.0:34:44.1900:16:17.63Diplom
330.D_Z40Monika Macurová () Havířov23724.98.1:01:43.4400:24:24.84Diplom
331.K_Z40Dana Spurná () Ostrava131844.206.0:35:24.6800:16:58.12Diplom
331.D_M40Michał Rojek () Wkurw_team30452.233.1:01:45.6800:24:27.08Diplom
332.K_Z23Markéta Kontrová () SmilingGirls116243.207.0:35:28.5000:17:01.94Diplom
332.D_M30Filip Benke () Ostrava-Svinov26161.234.1:01:45.8600:24:27.26Diplom
333.K_Z23Natálie Černohorská () Night Run Team100344.208.0:35:29.0500:17:02.49Diplom
333.D_Z30Dominika Wranková () Ludgeřovice41072.99.1:01:45.8800:24:27.28Diplom
334.K_Z23Veronika Kuběnová () Frenštát pod Radhoštěm118845.209.0:35:32.6400:17:06.08Diplom
334.D_Z30Beáta Olszarová () Třinec26973.100.1:01:47.4000:24:28.80Diplom
335.K_ZMartina Hýlová () Stará Ves nad Ondřejnicí1102121.210.0:35:37.5300:17:10.97Diplom
335.D_M30Janusz Sikora () Tatrzańscy Wilcy323162.235.1:01:47.6900:24:29.09Diplom
336.K_Z40Magdaléna Václavíková () Karviná - Mizerov136845.211.0:35:41.4500:17:14.89Diplom
336.D_M30Vojtěch Krpce () Frýdek-Místek204163.236.1:01:48.5900:24:29.99Diplom
337.K_ZVeronika Kajurová () RUM Team1133122.212.0:35:50.4300:17:23.87Diplom
337.D_Z30Michaela Ondrová () Ostrava27174.101.1:01:54.4300:24:35.83Diplom
338.K_M23Jan Peřina () Ostrava125823.126.0:35:56.4200:17:29.86Diplom
338.D_Z30Michaela Volná () Opava40075.102.1:01:59.4300:24:40.83Diplom
339.K_Z23Kateřina Ivánková () Český Těšín111146.213.0:35:56.6100:17:30.05Diplom
339.D_Z30Hana Peichlová () NN161728776.103.1:02:02.4000:24:43.80Diplom
340.K_Z40Pavlína Pinkavová () Stanislavice126146.214.0:35:58.6600:17:32.10Diplom
340.D_M30Filip Skácel () Olomouc327164.237.1:02:06.7700:24:48.17Diplom
341.K_ZIva Kleknerová () Ostrava1150123.215.0:36:02.3100:17:35.75Diplom
341.D_Z30Kristýna Suchá () Hasiči Velký Týnec35177.104.1:02:12.9200:24:54.32Diplom
342.K_M23David Šimon () innogy142124.127.0:36:05.0600:17:38.50Diplom
342.D_Z30Adéla Snohová () Střítež33578.105.1:02:16.8300:24:58.23Diplom
343.K_ZAdéla Procházková () Bruntál1280124.216.0:36:06.0300:17:39.47Diplom
343.D_M60Karel Kalda () Ostrava - Bělský les1642.238.1:02:22.1700:25:03.57Diplom
344.K_ZLucie Mochová () Ostravšti cypi1226125.217.0:36:06.5500:17:39.99Diplom
344.D_M30Martin Štalmach () Model Run Team Opava364165.239.1:02:28.3000:25:09.70Diplom
345.K_ZVeronika Poláková () Albrechtice1270126.218.0:36:13.5500:17:46.99Diplom
345.D_Z30Eva Dědková () Ostrava42979.106.1:02:33.7000:25:15.10Diplom
346.K_ZJana Bonešická () RWE1024127.219.0:36:15.1300:17:48.57Diplom
346.D_Z30Zuzana Pytliková () Havířov - Město30080.107.1:02:41.2300:25:22.63Diplom
347.K_Z40Bohdana Szymoniková () Ostrava133547.220.0:36:21.4500:17:54.89Diplom
347.D_Z30Lara Grah Amidžić () Ostrava - Poruba10881.108.1:02:44.8300:25:26.23Diplom
348.K_M40Václav Škarka () ADEON134135.128.0:36:25.9500:17:59.39Diplom
348.D_Z30Katarzyna Grabiańska () Sportowe Tychy Team10782.109.1:02:56.5700:25:37.97Diplom
349.K_ZSoňa Svidrová () Ostrava1330128.221.0:36:26.2700:17:59.71Diplom
349.D_M30Ondřej Lapisz () innogy223166.240.1:03:07.5400:25:48.94Diplom
350.K_ZErika Krupcová () Skalité1177129.222.0:36:29.8200:18:03.26Diplom
350.D_Z30Aleksandra Spała () Tychy33983.110.1:03:11.1900:25:52.59Diplom
351.K_MDušan Olšovský () Čadca124670.129.0:36:29.9700:18:03.41Diplom
351.D_Z30Monika Bolcková () innogy3784.111.1:03:14.3900:25:55.79Diplom
352.K_ZEva Zwingrová () BŽB1407130.223.0:36:41.6500:18:15.09Diplom
352.D_M30Petr Kijonka () Nový Jičín176167.241.1:03:21.2000:26:02.60Diplom
353.K_Z23Tereza Hrubá () Ostrava109947.224.0:36:42.6600:18:16.10Diplom
353.D_M40Michal Zuzaník () Krnov42153.242.1:03:22.7900:26:04.19Diplom
354.K_ZBarbora Davídková () Rychvaldští běžci1038131.225.0:36:54.0900:18:27.53Diplom
354.D_Z40Martina Masná () Opava24525.112.1:03:33.0100:26:14.41Diplom
355.K_ZLeona Korčáková () GP Power Team1164132.226.0:36:57.9300:18:31.37Diplom
355.D_Z30Veronika Kramolišová () Valašské Meziříčí20085.113.1:03:36.8600:26:18.26Diplom
356.K_ZMichaela Montagova () Opava-Slavkov 1227133.227.0:36:58.9300:18:32.37Diplom
356.D_M30Tomasz Hliśnikowski () Vendryně124168.243.1:03:37.7300:26:19.13Diplom
357.K_Z40Ivana Cholevova () Nový Jičín110548.228.0:37:01.3800:18:34.82Diplom
357.D_M40Petr Vavřač () Třinec39354.244.1:03:38.2200:26:19.62Diplom
358.K_Z40Ivana Wiglaszová () Horní Suchá139949.229.0:37:05.1000:18:38.54Diplom
358.D_Z30Pavla Barabaschová () Markvartovice1286.114.1:04:09.6500:26:51.05Diplom
359.K_M40František Sušila () Ostrava-Zábřeh132736.130.0:37:12.3300:18:45.77Diplom
359.D_M30Štěpán Ježowicz () Stonava157169.245.1:04:10.1200:26:51.52Diplom
360.K_ZPetra Šrubařová () Rychvald1347134.230.0:37:20.3700:18:53.81Diplom
360.D_Z30Irena Koczyová () SK ČERNÉ PLÍCE18387.115.1:04:26.5300:27:07.93Diplom
361.K_M40Jan Vavřina () Ostrava138137.131.0:37:28.6300:19:02.07Diplom
361.D_M30Dalibor Děrgel () Rychvaldští běžci68170.246.1:04:41.1500:27:22.55Diplom
362.K_Z40Naděžda Světlíková () Ostrava132950.231.0:37:38.0600:19:11.50Diplom
362.D_M30Martin Dvořák () Ostrava82171.247.1:04:47.3300:27:28.73Diplom
363.K_Z40Iva Zabavská () Ostrava-Zábřeh140051.232.0:37:51.4500:19:24.89Diplom
363.D_Z30Veronika Stříbná () Velké Hoštice35088.116.1:04:53.1100:27:34.51Diplom
364.K_Z40Eva Janírková () Valašské Meziříčí111952.233.0:37:53.7100:19:27.15Diplom
364.D_M30Marek Macura () NN1617236172.248.1:04:54.4000:27:35.80Diplom
365.K_ZMonika Holbová () SmilingGirls1090135.234.0:37:55.6600:19:29.10Diplom
365.D_M40Petr Kristek () Ostrava - Hrabůvka20355.249.1:05:01.5500:27:42.95Diplom
366.K_ZMarcela Chamrathová () Rychvald1103136.235.0:38:11.6800:19:45.12Diplom
366.D_M30Lukáš Fiala () Ostrava85173.250.1:05:03.0200:27:44.42Diplom
367.K_Z23Natalie Walkerova () Vlčice143948.236.0:38:15.6600:19:49.10Diplom
367.D_Z30Eva Kaluzova () Velké Hoštice16689.117.1:05:04.1400:27:45.54Diplom
368.K_ZVeronika Nováková () Lutín1438137.237.0:38:18.8400:19:52.28Diplom
368.D_Z30Jiřina Klímová () Ostrava18090.118.1:05:05.7200:27:47.12Diplom
369.K_ZEva Zdichyncová () Ostrava1403138.238.0:38:25.3600:19:58.80Diplom
369.D_Z30Edita Hrabcová () Třinec13391.119.1:05:23.6000:28:05.00Diplom
370.K_Z40Šárka Zdichyncová () Ostrava140253.239.0:38:38.6100:20:12.05Diplom
370.D_M30Miroslav Pavelka () PMT star281174.251.1:05:43.4100:28:24.81Diplom
371.K_M40Radomír Jaroš () Kptcompany112038.132.0:38:44.3800:20:17.82Diplom
371.D_Z40Bohdana Zemanová () Opava41726.120.1:05:47.5900:28:28.99Diplom
372.K_Z23Kamila Majorová () Havířov121149.240.0:38:47.2600:20:20.70Diplom
372.D_Z40Alena Matoušková () Ostrava24927.121.1:05:54.1000:28:35.50Diplom
373.K_Z40Jana Horáková () innogy109654.241.0:38:47.2900:20:20.73Diplom
373.D_Z30Kateřina Jadrná () Orlová15092.122.1:06:09.0900:28:50.49Diplom
374.K_ZKateřina Semanová () Ostrava1305139.242.0:38:51.8400:20:25.28Diplom
374.D_M30Lukáš Bizoň () Ostrava31175.252.1:06:16.6000:28:58.00Diplom
375.K_ZPetra Andrisová () innogy1008140.243.0:39:00.7500:20:34.19Diplom
375.D_Z30Lenka Seberová () Velká Polom31493.123.1:06:21.6200:29:03.02Diplom
376.K_ZNela Hrubá () Ostrava1100141.244.0:39:01.2400:20:34.68Diplom
376.D_M30Miroslav Mašek () NN1617247176.253.1:06:38.9700:29:20.37Diplom
377.K_Z40Lucie Dlábková () Šlapanice104355.245.0:39:04.7500:20:38.19Diplom
377.D_Z50Anna Vašíčková () NN16173904.124.1:06:42.8100:29:24.21Diplom
378.K_Z40Alena Sedláčková () Uherský Brod141956.246.0:39:08.0400:20:41.48Diplom
378.D_Z30Klára Schichelová () Plesná31794.125.1:06:48.7600:29:30.16Diplom
379.K_ZJana Liduchová () Sudice1202142.247.0:39:08.3900:20:41.83Diplom
379.D_M60Jan Navrátil () Kájov4393.254.1:06:56.8600:29:38.26Diplom
380.K_Z40Ivana Pospíšilová () Ostrava127757.248.0:39:15.9800:20:49.42Diplom
380.D_Z30Veronika Frachová () Ostrava9695.126.1:06:57.7100:29:39.11Diplom
381.K_ZMarkéta Kristen () Mikolajice1175143.249.0:39:18.2600:20:51.70Diplom
381.D_M30Miroslav Pecháček () FiT-24285177.255.1:07:16.3500:29:57.75Diplom
382.K_MPavel Kristen () Mikolajice117671.133.0:39:18.6400:20:52.08Diplom
382.D_Z30Lucie Bobková () Ostrava3596.127.1:07:16.4500:29:57.85Diplom
383.K_ZMichaela Schwarzová () Orlová1308144.250.0:39:34.9900:21:08.43Diplom
383.D_M60Antonín Olšanský () Sokol Hrabůvka2704.256.1:07:20.1700:30:01.57Diplom
384.K_Z40Sabina Vltavská () Ostrava139058.251.0:39:35.0500:21:08.49Diplom
384.D_Z30Soňa Kubienová () Dolní Žukov20997.128.1:07:23.1700:30:04.57Diplom
385.K_ZVeronika Schwarzová () Orlová1309145.252.0:39:35.1400:21:08.58Diplom
385.D_Z30Sylvie Pěčková () Ostrava28498.129.1:07:47.1800:30:28.58Diplom
386.K_ZKateřina Figalová () Ostrava-Zábřeh1060146.253.0:39:37.4300:21:10.87Diplom
386.D_Z30Viera Miterová () Kopřivnice26099.130.1:07:48.5300:30:29.93Diplom
387.K_M23Štefan Tichý () Ostrava135925.134.0:39:37.6000:21:11.04Diplom
387.D_Z30Ivana Kulfirstová () Dolní Lutyně214100.131.1:07:49.7800:30:31.18Diplom
388.K_Z23Lenka Tichá () Ostrava135850.254.0:39:37.9200:21:11.36Diplom
388.D_Z40Renáta Fileková () filekovi8628.132.1:07:53.8900:30:35.29Diplom
389.K_ZLenka Foltýnková () Ostrava1423147.255.0:39:39.2800:21:12.72Diplom
389.D_Z30Martina Menšíková () Třinec253101.133.1:07:56.9700:30:38.37Diplom
390.K_MOndřej Foltýnek () Ostrava142572.135.0:39:39.3500:21:12.79Diplom
390.D_Z40Petra Gatnárková () Opava10229.134.1:07:59.2100:30:40.61Diplom
391.K_ZŠárka Nováková () Ostrava - Poruba1449148.256.0:39:55.3200:21:28.76Diplom
391.D_Z30Michala Šoltysová () Opava360102.135.1:07:59.3200:30:40.72Diplom
392.K_M40Petr Gdula () Rychlá rota107139.136.0:39:58.6100:21:32.05Diplom
392.D_M30Dan Mazurek () Ostrava250178.257.1:08:16.6600:30:58.06Diplom
393.K_ZBlanka Pospíšilová () innogy1276149.257.0:40:03.1900:21:36.63Diplom
393.D_Z30Markéta Šťukavcová () Vřesina u Ostravy367103.136.1:08:16.9700:30:58.37Diplom
394.K_ZDominka Sasynová () innogy1303150.258.0:40:08.2300:21:41.67Diplom
394.D_Z30Lenka Seibertová () Čeladná315104.137.1:08:47.6200:31:29.02Diplom
395.K_Z40Miroslava Konečná () Dolní Lutyně116059.259.0:40:26.4100:21:59.85Diplom
395.D_M30Martin Štilárek () Mattoni FreeRun365179.258.1:08:47.9200:31:29.32Diplom
396.K_M40Vlastimil Suchý () Kunzov run team132640.137.0:40:41.8700:22:15.31Diplom
396.D_Z40Jana Růžičková () MY TEAM30830.138.1:08:52.7100:31:34.11Diplom
397.K_Z23Kateřina Vronková () Zicherka.cz139451.260.0:40:42.4400:22:15.88Diplom
397.D_Z30Sandra Burešová () Kravaře44105.139.1:09:20.6000:32:02.00Diplom
398.K_Z40Renáta Žůrová () Ludgeřovice141160.261.0:40:57.8700:22:31.31Diplom
398.D_M30David Melnar () Štramberk251180.259.1:09:26.1800:32:07.58Diplom
399.K_ZLucie Lettrichová () innogy1201151.262.0:40:59.7700:22:33.21Diplom
399.D_M30Jakub Drobný () Moto team Auto Kubiena73181.260.1:09:39.4800:32:20.88Diplom
400.K_Z40Hana Bodláková () Ostrava102161.263.0:41:45.1400:23:18.58Diplom
400.D_M30Lukáš Drobný () Moto team Auto Kubiena74182.261.1:10:30.0000:33:11.40Diplom
401.K_ZKateřina Ježová () Frýdek-Místek1125152.264.0:41:46.0600:23:19.50Diplom
401.D_Z30Hana Veselá () Jistebník394106.140.1:10:32.5100:33:13.91Diplom
402.K_ZNela Krupicová () Henry George Team1178153.265.0:41:48.4200:23:21.86Diplom
402.D_Z30Martina Langerová () Ostrava - Poruba222107.141.1:10:38.2400:33:19.64Diplom
403.K_ZMarie Mačkalová () Ostrava1209154.266.0:41:54.4500:23:27.89Diplom
403.D_Z40Romana Chaloupecká () Čeladná42631.142.1:10:57.1000:33:38.50Diplom
404.K_ZKateřina Sládková () Ostrava1313155.267.0:42:07.8900:23:41.33Diplom
404.D_Z30Barbora Huserová () Ostrava142108.143.1:11:10.0100:33:51.41Diplom
405.K_Z40Martina Přitasilová () OKIN FACILITY128362.268.0:42:09.1100:23:42.55Diplom
405.D_Z30Lucie Drozdová () NN161776109.144.1:11:59.3200:34:40.72Diplom
406.K_Z40Eva Lípová () Zámeček Petrovice120363.269.0:42:48.8100:24:22.25Diplom
406.D_Z30Barbara Muchová () Hlučín425110.145.1:13:00.8100:35:42.21Diplom
407.K_Z40Soňa Urbanczyková () Zámeček Petrovice136564.270.0:42:48.9900:24:22.43Diplom
407.D_Z40Dagmar Pavlánová () 42432.146.1:13:00.8300:35:42.23Diplom
408.K_ZMartina Příhodová () Henry George Team1282156.271.0:42:52.1300:24:25.57Diplom
408.D_Z40Monika Foldynová () innogy9433.147.1:14:11.8300:36:53.23Diplom
409.K_M40Tomáš Kleistner () POHODÁŘI114941.138.0:42:55.6600:24:29.10Diplom
409.D_Z30Jana Skypalova () Olomouc329111.148.1:14:12.1600:36:53.56Diplom
410.K_M23Josef Kleistner () POHODÁŘI114826.139.0:42:56.3200:24:29.76Diplom
410.D_Z40Jiřina Ponížilová () 43634.149.1:15:12.8800:37:54.28Diplom
411.K_ZMartina Helisová () Havířov1086157.272.0:43:09.1000:24:42.54Diplom
411.D_Z30Nikola Baličáková () 435112.150.1:15:14.5700:37:55.97Diplom
412.K_ZZuzana Brňovjáková () Frýdek-Místek1027158.273.0:43:28.8800:25:02.32Diplom
412.D_Z40Alexandra Arencibia () 46135.151.1:16:40.0800:39:21.48Diplom
413.K_ZHana Pelantova () Havířov - Město1255159.274.0:43:44.3700:25:17.81Diplom
413.D_Z60Šárka Kolková () Dobroslavice1851.152.1:16:40.4300:39:21.83Diplom
414.K_ZPavla Ruskova () Velká Polom1298160.275.0:43:44.6000:25:18.04Diplom
414.D_Z30Nela Ostárková () Hlučín-Bobrovníky276113.153.1:17:09.6300:39:51.03Diplom
415.K_ZLenka Ďuríšková () Ostrava1053161.276.0:44:31.0800:26:04.52Diplom
415.D_Z30Veronika Crlová () Ostrava57114.154.1:19:11.4000:41:52.80Diplom
416.K_M23Radoslav Samek () innogy130227.140.0:45:00.4600:26:33.90Diplom
416.D_M30Patrik Folta () Ostrava95183.262.1:19:11.5000:41:52.90Diplom
417.K_ZVeronika Vopalecká () innogy1392162.277.0:45:00.7200:26:34.16Diplom
417.D_M40Zdeněk Minarčík () Karviná - Ráj25956.263.1:19:50.9100:42:32.31Diplom
418.K_ZVeronika Jonášová () innogy1127163.278.0:45:02.1800:26:35.62Diplom
418.D_M30Vojtěch Žerava () Ostrava422184.264.1:20:45.1300:43:26.53Diplom
419.K_ZMonika Vávrová () Ostrava1379164.279.0:45:14.1100:26:47.55Diplom
419.D_Z30Tamara Kučerová () Ostrava213115.155.1:20:45.5100:43:26.91Diplom
420.K_ZDagmar Zdřálková () Havířov1404165.280.0:46:14.5400:27:47.98Diplom
420.D_Z30Nikola Hnátová () Těrlicko125116.156.1:23:08.0300:45:49.43Diplom
421.K_ZBarbora Blahutová () Bartošovice1019166.281.0:46:28.0900:28:01.53Diplom
422.K_ZAlena Šimíčková () Nový Jičín1338167.282.0:46:28.1800:28:01.62Diplom
423.K_ZMartina Vavříková () innogy1380168.283.0:46:34.7700:28:08.21Diplom
424.K_Z40Zdeňka Filáková () Rožnov pod Radhoštěm145165.284.0:46:35.2700:28:08.71Diplom
425.K_ZRadka Machová () innogy1210169.285.0:50:16.9800:31:50.42Diplom
426.K_M40Stanislav Špok () Vratimov143242.141.0:52:50.8100:34:24.25Diplom
427.K_ZPetra Filáková () SK ČERNÉ PLÍCE1061170.286.0:54:58.3900:36:31.83Diplom